Новини з 1996 року

"Опоблок" хоче, щоб для НПЗ підняли ставку на землю з 1 до 5 відсотків

Андрій Михайленко 25 грудня 2015 10:43 971 0

Представником "Опоблоку" ініційовано конфлікт з представниками партії "УКРОП".

З відповідним проханням заступник голови облорганізації "Опоблоку" Олександр Березянський з трибуни міської ради звернувся до голови земельної комісії міськради Руслана Ульянова. Як зазначив "опоблоківець", підвищення ставки плати за оренду землі нафтопереробного заводу з 1 до 5 відсотків дозволить збільшити щорічні надходження до міського бюджету на 10-15 мільйонів гривень. Саме ж економічне обгрунтування підвищення рівня плати за землю та можливі наслідки прийняття такого рішення пан Березянський не озвучував. 

Зі змісту виступу випливає, що дана пропозиція продиктована особистими мотивами. Так Березянський звинуватив "укпропівців" у тому, що працівників НПЗ змушували голосувати за певного кандидата. 

Самі ж "укропівці" в особі Оксани Піддубної та Олександра Кальченка повідомили нашому виданню, що така поведінка пана Березянського в них викликала подив.

Крім того, пан Березянський з трибуни звинуватив представників партії "Рідне місто" Юрія Гриценка та Олександра Роженка у зраді. У вину їм ставиться відсутність жорсткої позиції щодо питання формування виконавчої вертикалі міської влади, де питання із перетворення юрвідділу назад в юридичне управління не блокувалось (на відміну від періоду перед виборами).  Найбільше дісталось "на горіхи" саме пану Гриценко, якого звинуватили у домовленостях з учорашніми принциповими супротивниками з табору "фіолетових", які перед виборами нещадно поливали брудом через підконтрольні ЗМІ

Окремо було згадано відсутність роботи по Біланівському ГЗК та відсутність на сесії Олега Савченка, котрого було названо "проплаченим".

Редакція схиляється до думки, що представниками "Опозиційного блоку" взято курс на дистанціювання від усіх політичних сил у міській владі. Певно, що "опоблоківці" розраховують розширяти свою електоральну базу до наступних виборів з приводу нищівної критики своїх політичних конкурентів.

Така лінія поведінки має свої мінуси, оскільки як "Опозиційний блок" так і "Укроп" з "Самопоміччю" ситуативно знаходяться разом в опозиції до "ширки" (БПП, Поруч, Батьківщина та Рідне місто). В даній ситуації, здається, більш доречно узгоджувати між собою свої дії в питанні більш масової критики та протидії намірам команди "фіолетового" табору. Але видно, що в таборі "Опозиційного блоку" вважають інакше.

Теги: Економіка КременчукаПолітика КременчукаСесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 773 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 925 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1280 0