Новини з 1996 року

"Оперативний план заходів": на полтавському вокзалі кременчужан зустрічатимуть із термометром

Валерія Макряшина 28 лютого 2020 10:15 856 0

Укрзалізниця проводить профілактику завезення та поширення коронавірусу. На Південному вокзалі міста Полтави облаштували спеціальний медпункт, де є все необхідне обладнання для тимчасової ізоляції хворих.

Наразі для недопущення розповсюдження вірусу на шляху слідування поїздів здійснюється вимірювання температури тіла пасажирів.

Загалом же профілактичні медпункти розмістили на 19 вокзалах України. Такі пункти розміщені на вокзалах станцій Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро, ім. Т. Шевченка.

Також на п’яти вокзалах України організовані приміщення для тимчасової ізоляції людей із симптомами респіраторних захворювань.

Це вокзали станцій Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

 

 

"Укрзалізниця закупила 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати", — повідомляє пресслужба Укрзалізниці. — Для персоналу залізниці провели спеціальні навчання та інструктажі, підготували засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус".

З наступного тижня по всій Україні розпочнуться тренінги для працівників Укрзалізниці, на яких буде опрацьовано алгоритм дій у випадку виявлення в поїздах та на вокзалах хворих із симптомами, характерними для 2019-nCoV.

Стосовно Кременчука, то на нашому вокзалі поки тихо й розміщення таких спеціальних медпунктів не передбачається. Поки що єдиний варінт для кременчужан захистити себе від якоїсь зарази - це проста профілактика. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0