Новини з 1996 року

"Окозамилювання" мера. Віталій Малецький ялинкою перемикатиме увагу кременчужан від міського зубожіння

Валерія Макряшина 13 грудня 2019 14:15 1106 0

Наш Кременчуцький виконавчий комітет продовжує готуватися до масштабних новорічних гулянь, підготовку до який почали ще місяць тому. Ялинку поставили, ялинку прикрасили, все навкруги сяє, хоч у кишенях мешканців повний "голяк" після оплати комунальних послуг за космічними тарифами, які затвердила наша весела мерія. 

Тож що цього разу?

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради уклав три яскраві новорічні угоди.

Згідно з даними сайту відкритих закупівель Prozorro, виконком замовив послугу з перевезення, мабуть, зірок із готелю на сцену, яка буде встановлена біля новорічної ялинки на площі. Сума угоди - 15 тисяч гривень.

Крім того, виконком Кременчуцької міськради замовив послуги із забезпечення заходів сценою і за неї готовий заплатити 130 тисяч гривень.

Також було замовлено екран, який традиційно облаштують біля сцени, вартістю 143 тисячі гривень. Виконавцем є ФОП Ісакієв Артур Володимирович. 

Цей підприємець неодноразово надавав свої послуги нашій мерії. Зокрема послуги з технічного забезпечення заходів звукопідсилюючим та музичним обладнанням, коли відзначали Дня пам'яті та примирення і 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (сума угоди - 69 тисяч гривень).

Також цей ФОП облаштовував сцену для проведення цьогорічного фестивалю "Extreme zone" та фестивалю "Солодкий Кременчук" і взяв за це лише 24 тисячі гривень. 

Усього з бюджету нашого міста, якщо враховувати дві свіжі угоди, підприємець Артур Ісакієв отримав 565 тисяч 950 гривень.

 

 

Тож питання зі сценою вирішили й хочеться сподіватися, що сцену замовлятимуть цьогоріч одну, а не три - за угодою. Головне ж у цьому всьому - оптимізм чиновників, які злили бюджет і тринькають останні гроші на веселощі, бо їм весело, бо вони веселі. 

Чому веселі? Бо вони просто неймовірно "замилюють" очі мешканцям Кременчука нарядженими деревами та яскравою аркою, що на площі Перемоги, дорогими гірляндами з різнокольоровими лампочками, які продовжують розвішувати комунальники. 

 

 

Таким чином наша нинішня влада, на чолі з мером Малецьким, імовірно, займається тим, що відволікає громаду Кременчука від найголовнішого - від проблем, які сама і створила - високі тарифи, неідеальна медицина внаслідок реорганізації лікарень та недосконалі ремонти наших доріг тощо. 

Хороводи навколо ялинки, яку поставили ще місяць тому на площі Перемоги та яка вже більшості в'їлася, вилікують, імовірно, на думку чиновників, головний біль після побачених свіжих квитанцій, а ось яскраві ліхтарики на деревах піднімуть настрій водіям, які ледь не розбили свою автівку через вибоїни на дорогах.

Смішно? Не дуже.

Крім того, наші чиновники, щоб це все окозамилювання продовжувати, створили своїм голосуванням учора газету, якою керуватиме мер Малецький, бо всі ЗМІ, виявляється, не бачать прекрасного й пишуть неправду, бо насправді яма на Пивзаводі - то ілюзія, погані дороги - то вигадка, медицина в Кременчуці найкраща і лікарів у медзакладах вистачає...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1058 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1946 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 915 0