Новини з 1996 року

"Нова провінція" відкрила ювілейну виставку. ФОТО

Ксенія Омельченко 14 квітня 2017 18:30 959 0

Традиційна виставка нетрадиційного арту відкрилася вчора у Міській художній галереї під назвою "Пробудження". З відкриття першої спільної виставки пройшло вже 15 років, тож цьогорічну можна назвати ювілейною.

Нагадаємо, що в минулому році  "Нова Провінція" представила кременчужанам виставку «Satisfaction» з роботами художників за 2016 рік.

Як і раніше, на виставці були представлені роботи головних учасників творчого об'єднання: Тетяни Шуляк, Ольги Гриценко, Тетяни Зубової, Інни Мосієнко та Олексія Рубанова. Картини хоч і різнилися між собою не тільки авторством, але і настроями та технікою, але мали більше спільного, ніж у минулі роки. Про це розповіла художниця Тетяна Шуляк.

Ми вже писали про її творчість у матеріалі "Мистецтво зі смаком", після відкриття художницею виставки в одному з кафе міста.  Як і тоді, картини Тетяни Шуляк привертають яскравими, відкритими фарбами. Те, що робить зараз художниця, можна назвати безсюжетним або абстрактним живописом. Цей живопис будується не на детальному відображенні реальності, а, скоріше, на емоціях, почуттях, які виражаються кольором, ритмом ліній і плям. 

- Ваші картини такі теплі і яскраві,  з чим це пов'язуєте?
- Так, мені вже казав Олексій (Рубанов. - Ред.) про те, що це якийсь "жовтий період" у моїй творчості. Дійсно, я передивилася - багато теплих кольорів. Але саме у поєднанні з роботами Олексія та Інни - вони грають зовсім по-іншому. Цьогорічна виставка мені особливо подобається, отримали дуже вдале поєднання. Навіть роботи нових учасників. Роботи нових учасників виставки можна знайти в другому залі.
Наймасштабнішими виявилися еклектичні роботи Олексія Рубанова. Роботи зі звичною для його творчості детальністю, несуть у собі не одне послання. Адже кожен відчуває та бачить по-різному.


Олексій - художник досить відомий у Кременчуці і далеко за його межами. Його роботи постійно беруть участь у виставках як всекраїнських, так і світових. Так, перед останньою поїздкою в Пекін на бієнале митець провів велику виставку своїх робіт.

Читайте також: Художник Олексій Рубанов показав свої композиції. ФОТО

Неочікуваними для гостей стали роботи члена Національної спілки художників України, кременчуцької художниці Ольги Гриценко.

Якщо раніше художниця соромилася виставляти свої роботи разом з "Новою провінцією", то цього року її пейзажі докорінно змінили свій вигляд. За словами самої художниці, її роботи набули рис експресивного стилю.

 


Цікавими роботами вразила присутніх і москвичка Тетяна Зубова.Інна Мосієнко запропонувала кременчужанам поринути в океанічні простори разом з цілою добіркою китів. Кожна робота виконана з великою майстерністю та ніжністю. 

Особливого колориту відкриттю виставки додала музика місцевих музикантів. Етнічні мотиви виконували на музичних інструментах аборигенів Австралії та Африки: діджеріду та джембе.Подробиці із самої виставки, а також коментарі художників шукайте на сторінках нового випуску "Програми Плюс" з 20 квітня. А поки що ознайомитися з новими роботами кременчуцьких художників  можна в Міській художній галереї (вул. Коцюбинського, 4) з 10:00 до 16:30.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 262 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 623 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1363 0