Новини з 1996 року

"Нехай платить пайову участь": як у міськраді коментують свято, влаштоване Андрієм Редькіним

Ксенія Омельченко 21 липня 2018 11:30 541 0

Як ми вже повідомляли, днями в Кременчуці стався неабиякий скандал, пов’язаний зі святкуванням Дня фотографа в Міському саду.  Директор «Міського саду» Віталій Дедюрін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук звинуватив організатора святкування, який за сумісництвом є лідером ГО «Ай лав Кременчук», Андрія Редькіна в незаконному розміщенні торгових наметів на території парку.

«…Андрей Редькин, пользуясь моим отсутствием, решил заработать денег на проведении данного мероприятия»

На підтвердження своїх слів директор парку додав відео зі святкування. На відео видно, що торгові намети дійсно були, і продавали в них усе – від сувенірів до розливного пива. У присутніх на святкуванні була навіть можливість покататися на поні.

У самому дописі Віталій Дедюрін називає Андрія Редькіна «хитрим пацієнтом», який "підставив керівництво міста та підприємців". Можна припустити, що в даному випадку слово «підставив» означає «не поділився». На це вказує допис Дедюріна, де мова йде про відсутність відповідних документів у організаторів святкування. А це серед іншого й договір про сплату пайової участі. І лише потім додається: «непоправимый вред имиджу Городского сада».

Сам Андрій Редькін тоді називав "допис-звинувачення" Дедюріна маячнею і маніпуляцією. За його словами, сотні людей, які були присутні на заході, можуть підтвердити неправдивість слів директора парку. Згодом кременчуцький шоумен розмістив у Фейсбуці своє відео, де назвав останні події «політичним цькуванням» та попросив кременчужан зберігати спокій.

Загалом  ситуація здивувала всіх кременчужан, адже в багатьох відразу виникло питання: а чим гірші ці намети за ті, які періодично встановлюють у парку «Придніпровському»?

Додати тут нічого, намети дійсно ті ж самі. Навіть поні було саме те, яке спочатку запрошував на свої заходи лише громадський активіст Геннадій Тертичний, а потім можна було побачити вже на кількох міських фестивалях.

Пов’язано це з тим, що всі масові заходи в нашому місті вже кілька років проводяться під егідою «Ай лав Кременчук», громадської організації Андрія Редькіна. Зрозуміло, з такою мережею контактів влаштувати свято будь-де, хоч у Міському саду, хоч на площі Перемоги, шоумену не складе великих труднощів. Що й сталося.

Однак тут виникає ще одне питання, яке вчора на щотижневій апаратній нараді озвучив міський голова Віталій Малецький:

«Я не розумію, як він міг дозволити собі так безвідповідально організувати захід?»

Адже це справді дивно, що людина з досвідом проведення усіляких місцевих фестивалів раптом підставляє усіх і самостійно проводить незначне святкування в заповідній зоні.

Та, схоже, питання - в заповідній зоні проводиться свято чи ні - очільників міста й директора парку турбувало значно менше, ніж питання, чому Андрій Редькін не сплатив пайову участь. На це вказує риторика мера, який кілька разів нагадав присутнім і попросив нагадати Редькіну про механізм проведення масового свята в Кременчуці.

«Пиво, так? І смажити шашлики? На об’єкті природо-заповідного фонду? Не було визначено місце, не підписані договори пайової участі, як це робиться на всіх заходах. Є процедура, є регуляторний акт, будь ласка, роз’ясніть йому, що ось такі речі завчасно плануються, готуються документи», - сказав мер, звертаючись до представника управління культури й туризму.

Занепокоєно Віталій Малецький нагадав присутнім і про те, що сьогодні в парку Миру відбудеться ще один захід Андрія Редькіна і що Управлінню слід перевірити, чи мають вони всі необхідні документи для проведення хоча б цього свята. На що почув схвальну відповідь.

Несподівано мер звернув увагу ще на одну тему, пов’язану зі злощасним Днем фотографа, – умовами проведення самого фестивалю.

«Мені, напевно, десять чоловік скинули відео з Міського саду, що там відбувалося. Це все в гірших традиціях 90-х. Поставили палатки на зелену зону, поставили стільці. Тільки ще горілку з пакетів не розливали», - розповів Віталій Малецький.

Його відразу підтримав віце-мер Проценко, який додав, що на святкуванні в парку Миру ні пива, ні шашликів не буде. Це буде перевірятися особисто. А у випадках, якщо Андрій Редькін знову не узгодить з «верхівкою»  якесь святкування, буде викликатися поліція.

«Якщо Андрій вирішив стати підприємцем – нехай платить пайову участь», - додав на завершення Малецький.

А кременчужанам поки залишається купувати попкорн та спостерігати далі за подіями. Адже проведення цьогорічного «Солодкого Кременчука» вже анонсували, а от чи буде він вдалим без шашлика, пива та горілки з пакетів – покаже час.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись