Новини з 1996 року

"НЕ ПІАРТЕСЬ !", - Донька Бабаєва про використання образу її батька перед виборами. ВІДЕО

Андрій Михайленко 19 вересня 2015 20:41 2727 0

Учора відбувся мітинг у сквері "Жовтневому" на захист встановленої тут же скульптурної композиції Бабаєву, який був організований шоуменом Андрієм Редькіним. Нагадаємо, що причиною зібрання стало рішення Харківського апеляційного адміністративного суду, який залишив в дії рішення Автозаводського районного суду Кременчука, яким місцеву владу зобов'язано здійснити демонтаж скульптури Бабаєву через незаконність її встановлення

Під час заходу його ведучий Андрій Редькін надав слово доньці нині покійного мера Ользі Шляховій. У ході свого виступу нею в бік місцевої влади було висловлено прохання привести у повну відповідність документи по встановленню скульптури її батьку, інакше вона забере її (скульптуру. - Ред.). Дану позицію пані Шляхової натовп зустрів оплесками.

"Мені дуже неприємно, що люди мають право користуватись та використовувати ім'я мого батька", - сказала вона мітингуючим.

"Його (Бабаєва Олега.- Ред.) немає. Пам'ять жива. Навіщо його чіпати після смерті?" - розкритикувала Ольга Шляхова місцевих чиновників. 

 

 

Відео: Кременчуцька газета

Теги: Життя КременчукаПолітика КременчукаМісцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1263 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1925 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2461 0