Новини з 1996 року

"Майже пенсійного віку тьотя Усанова і корупціонер дядя Проценко" тиснуть на дитину Піддубної

Марина Баніт 12 жовтня 2017 12:12 1369 0

Міський депутат Оксана Піддубна зробила заяву на сьогоднішній сесії міської ради. Вона заявила про те, що на неї тиснуть через переслідування її доньки Піддубної Ніни. Депутат вважає, що даний тиск був викликаний тим, що на попередній сесії Піддубна Оксана зробила резонансну заяву про те, яким чином отримали пільговий кредит на житло у півмільйона гривень високопосадовці Пищита та Проценко. 

"Усі ми розуміємо, що слуги народу хотіли приховати цю інформацію, адже в кожного слуги і по квартирі є, і готівка в сотні тисяч гривень на внески  в сотні тисяч гривень, про які народу бажано не знати!

Тож озвучена мною заява так обурила фіолетову владу, що вони вдалися до найганебнішого вчинку у вигляді тиску на 14-річну дитину - Піддубну Ніну!

Телефонуючи прямо під час сесії до школи, виставляючи якісь там ультиматуми чи то вчителям, чи то директору, чи то мені, лише тому, що моя дитина Піддубна Ніна інколи відвідує сесії міської ради. Двоє дорослих чиновників - майже пенсійного віку тьотя Усанова і корупціонер дядя Проценко не знайшли іншого способу боротьби зі мною, окрім вчинення тиску на мою дитину", - заявила Піддубна.

Оксана Піддубна пояснила, що "фіолетові" чиновники байдуже ставляться до того, що школярі, члени Молодіжного парламенту, так само пропускають шкільні заняття під час сесії міської ради.

Більше того, організатори "Зеленої толоки" напередодні ЗНО змушують старшокласників працювати на піар фіолетового нардепа, підкреслила вона.

"Це стосується лише моєї дитини? На мене тиснути немає чим більше: ні гаражів, ні автомобілів, нічого в мене немає, Віталію Олексійовичу!" - звернулася Піддубна.

Депутат пояснила, що її дитина має оцінки не менше 10 балів, вона має бездоганну поведінку та виховання і вона не винна в тому, що Проценка Руслана визнано корупціонером, а Усанову не обрали в госпітальну раду.

Таку зробила заяву Піддубна.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 93 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 277 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 632 0