Новини з 1996 року

"Марш рівності", або "Чорний день в історії України" - про що сперечались кременчужани в соцмережі?

Марина Баніт 18 червня 2018 12:30 1260 0

Кременчужани пильно стежили за дійством, яке відбулося в Києві - Гей-Прайд під назвою "Марш рівності" пройшов вулицями столиці.

Суспільство України розділилося на три полюси - одним було байдуже все це, інші - підтримували, а деякі приходили, щоб висловитися проти гей-парадів та взагалі впровадження в культуру й законодавство України гомосексуальних настроїв.

Багато кременчужан були просто шоковані. Не так давно в Кременчуці, як і по всій Україні, відбулися паради на підтримку сімей у складі чоловіка, жінки та дітей. Президент України у відповідь на петицію про недопущення зміни законодавства таким чином, щоб у суспільство проникли гейські настрої, заспокоїв людей, зазначивши, що Україна не буде змінювати Конституцію України під новітні тенденції. 

Але парад пройшов і на ньому жорстоко побили активістів, які висловлювалися проти.

Так кременчужанка Алла Заможська, наприклад, вважає, що геї та лесбіянки в Україні не мають жодних прав:

"Подивилася стрім початку прайду... Середньовіччя... Немає там шоу... Там люди за вийшли за права людей. До речі, перестаньте ссяти - геїв та лесбійок там теж дуже мало. Там просто адекватні люди. 

Кременчужанка у відповідь дала посилання на те, що робилося напередодні гей-параду: 

- Угу, а от так живе місто в очікуванні цього дійства. Заради прав одних лишити прав інших - наше все!

"Перекрили з вечора центральні вулиці через завтрашній прайд. Дивлюся стрім Hanna Hrabarska, як людей не пускають і просять показати паспорт з реєстрацією або договір оренди, що вони дійсно мешкають на цих вулицях ггг. Для повної картини закрили всі центральні станції метро, бо "мінування". 

П.С: коментарі з маси:
- "Из-за п..расов вы не пропускаете обычных людей!"
- "Давайте их вместе снесем н...й" (заклик від чоловіка знести огорожу)
- "Люди добрі, ви - громадяни України! Ви маєте право ходити по території України! Чого стоїте? Йдемо!" Я хочу додому!" (жінка волає до свідомості громадян, щоб штурмували огорожу)

Одну жінку забрала на ношах швидка".

Ганна Бутова також виступала на підтримку рівності прав ЛГБТ.

Так вона поширювала пости:

"Мы продолжаем делать вид, что живём нуклеарными семьями, что геев и лесбиянок не существует, что разводы и неполные семьи — исключительные случаи. Хотя это и близко не так.

Разумное предложение это гражданское партнерство, очень разумное".

Уже з початком гей-параду на всіх каналах почалася трансляція. Усі головні канали показували, як радісно Україна приймала гостей. А в параді брали участь представники Канади та Америки - делегація політиків і навіть військові.

Від української влади не було жодних представників політичних сил.

Кременчужани ділилися відео. Ті, хто захищали прайд, писали, який це прорив України на шляху до європейських цінностей. Вони роз'яснювали, що представників секс-меншинств в Україні дуже ображають. Соцмережі переповнювалися лозунгами на захист людей нетрадиційної орієнтації. 

Багато кременчужан чомусь заявляли, що спільнота геїв, лесбійок, бісексуалів та трансгендерів на параді була не головною, що на ньому відстоювали і права інвалідів, жінок та інших ображених у суспільстві. Але це не має підтвердження, так як прайд проводився тільки на підтримку ЛГБТ.

Ось яким був парад:

Кременчужани, переглянувши репортажі ЗМІ, питали й про те, чому висвітлювалися однобоко події на ЛГБТ - прайді.

 

А ось так сильно побили тих, хто стояв на марші мирно, заперечуючи прайд в Україні:

Півгодини тому жорстоко побили громадян, які стояли біля пам'ятника Грушевському і мирним способом протестували проти т.з. гей-параду. Кілька тисяч бійців завалили їх на землю і буквально зім'яли. На асфальті залишилося лише взуття хлопців і дівчат і їхня кров. Усе заради того, щоб розчистити вулицю Володимирську для обраних.
Запрошуємо всіх киян якнайшвидше виходити до Національної Опери - захистити демократію в Україні й права людей.

"Сьогодні - чорний день у сучасній українській історії. Влада вперше організувала справжню криваву баню для своїх громадян, які мирним способом, просто стоячи, заявляли про свою позицію на захист сім'ї. Звірячі побиття не припиняються досі".

 

Захист поліцією ЛГБТ-спільноти!!! Влада України вирішила, що люди, які відстоюють традиційні сімейні погляди й цінності, не повинні сьогодні бути присутніми в центрі Києва, оточивши центр нашої столиці великою кількістю правоохоронців. Це виглядає як гетто, витіснивши й побивши тих, хто був з цим незгодний!!!

Кременчужани захищали геїв такими постами:

 

Також Анна Бутова виступила на захист ЛГБТ-спільноти і не схвалила дії опонентів.

Так Ніна Дашко писала: коли будуть паради на захист сиріт України, які дійсно є беззахисними?

Хтось наводив приклад того, як у Білорусі відреагували на спробу ЛГБТ-активістів провести гей-парад.

Ось що цікавило кременчужан:

 Певно, їм дуже зле.....
Ніяк не можу зрозуміти, чому їм так важливо про це кричати на площі! Та любіться собі хто як хоче, хто кому заважає?..... Дане явище завжди було в суспільстві, але не потрібно з цього робити героїзм і возвеличувати себе серед інших. Та хай би вже женилися один на одному, чи як то сказати толерантно, тільки щоб уже перестали кошмарити інших людей )))))) 
Ну дуже незрозуміло виглядає даний парад для родин, чиї чоловіки зараз на фронті. А цікаво, дана соціальна група воює на Донбасі?

Цікавило кременчужан і питання, за чиї кошти проводять такі гей-паради в Україні. Навіть намагалися порахувати:

Отже, одні радо сприймають нові тенденції, інші дуже налякані, а комусь - байдуже.

Варто зауважити тільки одне: ЛГБТ Прайд "Марш рівності" викликав стільки переполоху в соцмережах, що такого не було навіть при прийнятті доленосних Законів в Україні.

Впевнено можна сказати, що Україна не готова не те що прийняти, а обговорювати це питання - появу в суспільстві ЛГБТ-подружжя за участі інколи навіть не двох осіб, яке буде змушена благословляти церква і яке буде всиновлювати дітей. А всіх інших дітей будуть привчати, що бути представником ЛГБТ - це природньо. 

І, звісно, геї та лесбіянки мають на це право - відстоювати свої права. Але вони в меншості... У той же час більшість настільки шокована розумінням того, що це прийшло в Україну і це вже реальність, що не мають слів - лише емоції.

Варто пояснити, що прихильники ЛГБТ-тенденцій переконують, що їх особливість криється у науково-обгрунтованих збоях у психіці. Тобто вони народжуються з генетичними вадами, які диктують їм певні сексуальні схильності. Але вони мають право не ховатися, а реєструвати шлюб, всиновлювати чужих дітей і створювати сім'ї.

А ті, хто проти, діляться на два контингенти: релігійні спільноти, які сповідують християнство, повідомляють, що це гріх.

Люди, які не входять до релігійних організацій, кажуть, що тенденції ці пов'язані з приходом до влади у Європі, а також з появою за кордоном політиків та олігархів з нетрадиційною орієнтацією. Саме вони є засновниками таких ЛГБТ-спільнот, які пропагують, що бути нетрадиційним - це нормально. Саме такі олігархи виділяють кошти на гранти для інших країн.

Ті, хто проти, вважають, що неприпустимо змінити Конституцію України, шкільну програму для дітей та законодавство під геїв і лесбійок. За таких умов на кшталт закордонним принципам у школах розповідатимуть про те, що бути ЛГБТ - нормально. А кожен, хто наступить на права гея, лесбіянки чи трансгендера, - потрапить за грати. Будь-яка образа в бік будь-кого не буде так жорстоко каратися, як образа в бік секс-меншинств. Противники свободи ЛГБТ-спільноти бояться, що мораль суспільства буде зруйнована, психіка дітей не витримуватиме такої державної підтримки розбрату, сім'ї, які й до того не дуже сильні в Україні, будуть руйнуватися, особливо страждатимуть ті діти, яких будуть всиновлювати лесбійські або гейські пари.

Нагадаємо, у Києві гей-парад пройшов майже без видовищ. Активісти поводилися стримано. Люди кажуть, це через те, що вони боялися опору. У Торонто гей-паради проходять дуже відверто.

У той же час за кордоном під час подібних щорічних маршів на вулицях можна побачити голих чоловіків, жінок, які танцюють і ось-ось займуться коханням, різні шоу, які, ймовірно, були б стресом для киян.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись