Новини з 1996 року

"Легалізатори" праці та зарплати повідомляють: виявили на 203 підприємствах 296 неоформлених працівників

Марина Баніт 19 січня 2018 09:40 474 0

Кременчуцькі «легалізатори» ходять містом і борються із зарплатами в конвертах та не оформленням працівників на підприємствах. І, як повідомляє Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, – не безуспішно.

За січень-грудень 2017 року  податківці  взяли  участь у 46 спільних рейдах  по м. Кременчуку в складі комісії з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення.

«У цей час обстежено 1037 об'єктів здійснення діяльності (827 фізичних осіб-підприємців та 161 юридична особа), переважно тих, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг, громадського харчування, роздрібної торгівлі.

За результатами проведених рейдів порушення встановлено у 203 суб'єктів господарювання (169 ФОП  та 34 юридичних осіб) – виявлено 296 неоформлених найманих працівників.

Внаслідок проведеної роз’яснювальної роботи роботодавці оформили трудові відносини з 229 найманими працівниками та ще 24 працівники зареєструвалися приватними підприємцями.

Також результатом проведеної роботи є додаткове надходження до бюджету: податку на доходи фізичних осіб – 160,1 тис. грн., єдиного соціального внеску  – 195,7 тис. грн., єдиного податку з фізичних осіб – 15,7 тис. грн., військового збору – 12,4 тис. грн.

Аналогічна робота проводиться і робочою групою, створеною при Кременчуцькій райдержадміністрації. По Кременчуцькому району проведено 10 спільних рейдів, обстежено 132 об'єкти здійснення діяльності (109 фізичних осіб-підприємців та 15 юридичних осіб). У ході рейдів порушення встановлено у 27 суб'єктів господарювання, виявлено 37 неоформлених найманих працівників. У результаті проведеної роботи на даний час оформлено трудові відносини з 32 найманими працівниками.

За результатами вжитих заходів, є  додаткові надходження до бюджету: податку на доходи фізичних осіб – 18,9 тис. грн., єдиного соціального внеску  – 23,2 тис. грн., військового збору – 1,5 тис. грн.

По суб’єктах господарювання, у яких виявлені факти використання праці неоформлених найманих працівників та які не виправили ситуацію, інформація направлена до Управління Держпраці в Полтавській області», - йдеться в повідомленні. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 187 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 622 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0