Новини з 1996 року

"Кременчуцьке розмаїття": хто з понад 200 танцюристів міста виявиться найкращим? ФОТО+ВІДЕО. ДОПОВНЕНО

Едера Бедьо 21 квітня 2016 13:50 1988 0

Сьогодні, 21 квітня, у Міському Палаці культури проходить конкурс танцювального мистецтва  - тур «Ритми планети» у рамках ХІV Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття». Нагадаємо, що раніше у нашому місті у рамках цього фестивалю вже виступали вокалісти, декламатори, музиканти тощо.

Підготовка до виступів розпочалася ще задовго до початку концерту. Тож на вулицях міста можна було побачити безліч молоді, що з макіяжем та костюмами прямувала до МПК. У холі ж відбувалася остання підготовка, репетиції, точилися розмови між колективами та їхніми наставниками.

Учасниками конкурсу стали вихованці різноманітних творчих об`єднань та гуртків віком від 5 до 18 років. Усіх їх розподілили на чотири категорії, за якими уже цього вечора буде визначено переможців та тих, хто отримає гран-прі.

Що ж стосується виступів, то на велику сцену вийшли як соло-танцівники, так і дуети й великі колективи. Діти та підлітки перетворилися у найрізноманітніші образи, а саме: у бджіл, котів, морських хвиль і навіть мультиплікаційних кумирів та улюбленців Міньйонів та Смурфиків. 

 

Фото та відео: Едера Бедьо

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1393 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2385 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3010 0