"Кремінь-2008" переміг у футбольному турнірі серед 8 команд з України

Марина Баніт 27 вересня 2017 14:19 201 0

26 вересня на стадіоні "Кремень-Арена" відбувся дитячий футбольний турнір серед хлопчиків 2008 року народження, повідомляє прес-служба футбольного клубу. Участь у турнірі взяли 8 команд.

Команди були розділені на дві групи:

Група А - "Кремінь-2", "Дніпро-80" (Черкаси), "Ворскла" (Полтава), КДЮСШ-1 "Спарталово" (Світловодськ)

Група В - "Кремінь", "Альянс" (Кропивницкий), "Молодь" (Полтава), МДЮСШ (Дніпро)

Перша команда "Кременя" впевнено виграла у своїй групі, показавши такі результати:

"Кремінь" - "Альянс" 4: 0 (Старушко, Маляренко, Горбачов, Сокур)

"Кремінь" - МДЮСШ 4: 0 (Горбачов-2, Маляренко, Кийло)

"Кремінь" - "Молодь" 5: 0 (Сокур-2, Маляренко, Погорельцев, Кийло)

У фіналі команда Антона та Олександра Диндікових обіграла "Дніпро-80" з рахунком 3:1 і стала переможцем турніру. Голи у фіналі забивали Назар Сокур, Богдан Маляренко та Кирило Кийло. Третє місце зайняла команда "Спарталово" (Світловодськ).

Найкращим гравцем турніру був визнаний Назар Сокур, найкращим бомбардиром став Богдан Маляренко, а найкращим гравцем команди "Кремінь" - Сергій Столяж. Друга команда "Кременя-2008" зайняла п'яте місце в турнірі, а кращим гравцем у команді був визнаний Роберт Гук.