Новини з 1996 року

"Київ без Кличка", - активісти сьогодні розповіли про участь кременчуцьких тітушок у погромі столичного ринку

Андрій Михайленко 28 грудня 2016 18:29 1414 0

Київські громадські діячі Ігор Громов та Валентина Коробка сьогодні розказали про ситуацію навколо ринку на Харківському масиві Києва, який нещодавно трощився за участю кременчуцьких спортсменів. За великим рахунком, мер Києва є відповідальним за ту ситуацію, яка призвела до жертв серед київських підприємців.

Кияни розповіли, що проблеми підприємців, котрі торгують на місцевому ринку, розпочалися у жовтні 2016 року, коли стало зрозуміло про наміри збудувати на цій території житловий комплекс.

 

З ЧОГО ВСЕ ПОЧАЛОСЯ

Як було зазначено, житловий комлекс в порушення норм Водного кодексу України хотіли побудувати на березі місцевого озера, чого не слід робити, але все ж дозвільні документи з'явилися.

За цих обставин адміністрація ринку на Харківському масиві шляхом підвищення плати за торговельні місця (2000 гривень за добу) почала протидіяти підприємцям, які тут торгували.

З жовтня цього року між підприємцями та адміністрацією ринку через це почався конфлікт, котрий 23 грудня переріс у фізичне протистояння, що розпочалося з брутального нападу тітушок.

Оговтавшись від нападу, підприємці за сприянння ветеранів добровольчих батальйонів ("Айдар", "Донбас" та "АЗОВ") затримали тітушок, котрі розміщувались неподалік уже розгромленого ринку. 

Серед них, як виявилось, були кременчуцькі спортсмени. Серед них ідентифікували Дмитра Горовецького (фото нижче).

 

 

Також серед затриманих тітушок впізнали кременчужанина Вадима Пітулька (дивись фото нижче).

 

 

Київський активіст Ігор Громов на підставі інформації, яка відображалася на сайті Кременчуцького військового ліцею та даних соцмережі "ВКонтакті" зробив висновок, що кременчуцькі тітушки тренувались на базі цього навчального закладу, в клубі "Хазард".

Згодом цю інформацію як адміністрація ліцею, так і кременчужанин Максим Зіборов спростували.

А сьогодні під час прес-конфренції й сам Громов визнав, що оприлюднена ним інформація по кременчужанину та ліцею не відповідає дійсності.

 

Максим Зіборов та Ігор Громов

Секція з хортингу при ліцеї дійсно працювала, але вже давно припинила своє існування.

 

ЩО КАЖЕ КРЕМЕНЧУЖАНИН, ЯКОМУ ПРИПИСУВАЛИ ТРЕНУВАННЯ ТІТУШОК

Максим Зіборов, котрий вів гурток з хортингу у Кременчуці, підтвердив, що серед затриманих кременчуцьких тітушок, окрім Дмитра Горовецького, також був його колишній вихованець Вадим Пітулько, який тренувався в секції Кременчуцького військового ліцею, коли був курсантом.

Сам же Дмитро Горовецький, як вказує Зіборов, тренувався в секції, яка розташовувалась у спортзалі Кременчуцького АТП.

Максим Зіборов заявив, що свого часу закликав своїх колишніх вихованців жити чесно.

Начальник Кременчуцького військового ліцею Валерій Марченко в свою чергу заявив, що секції хортингу в ліцеї немає - її давно закрили. Він також зазначив, що на території ліцею ніколи не орендував приміщення для тренувань якийсь клуб «Хазард».

 

НАОСТАНОК

Київські гості вказали, що, окрім кременчуцької "піхоти" (тітушки), мову слід також вести про кременчуцьких "генералів". Така думка була висловлена у формі припущення на підставі корпоративних зв'язків однієї з будівельних столичних корпорацій  та компаній ТОВ "Ніка "ЛТД" й "Перфект Груп".

У Києві, як вказують Громов та Коробка, можливі акції типу "Київ без Кличка", якщо влада й надалі відстоюватиме свої інтереси на збагаченні під час забудови столиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1296 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1967 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2528 0