Новини з 1996 року

"Касир" пішов, "як ображена дівчина, надувши губки"! Радник мера Ульянов не тримає себе в руках?

Марина Баніт 11 червня 2018 15:00 1519 0

У Кременчуці тривають як підкилимні, так і привселюдні політичні війни. Але як би там не було, коли політики кажуть правду, вона не може не сприйматися чесними людьми і не може не дратувати брудних політиків. Хто є хто з кременчуцьких політиків - може встановити тільки суд.

Але про те, як одні депутати воюють у соцмережі з іншими, без заперечень - видовищно, варто розповісти.

Це радник мера з юридичних питань, депутат міської ради Руслан Ульянов, як завжди, оголяє свої думки і свої бажання перед своїми віртуальними друзями в соцмережі Фейсбук.

Він заявляє, що має проблеми з нервовою системою. Чоловік уже дійшов до того, що його переслідують думки про те, як брати "за шкірку та викидати геть" із зали міськвиконкому інших депутатів, які розповідають усім про те, чим він займається насправді.

Депутат пише, що ті, хто не згодні з політикою, яку він та його однодумці з партії "фіолетових" ведуть, "мають запалені мізки".

І незважаючи на те, що такі прояви агресії та ще й задокументовані в пості у Фейсбуку виникають лише в депутата Ульянова, він чомусь наполягає на тому, що вести на огляд до психіатра його не треба. Натомість у своєму гніві шле туди Оксану Піддубну.

Так він скаржиться на журналістів, які  "написали лише те, що прокричала ця хамка на сесії: що я немов би пішов з комісії ,"як ображена дівчина, надувши губки". Це його пост від 1 червня. Він додає уривок з комісії, де депутатка Оксана Піддубна копіює дії пана Ульянова і не дає йому говорити, перебиваючи звичайнісінькими словами "дякую".

Ульянов заявив, що журналісти з нього посміялися і це його зачепило так, що буде він тепер ініціювати зміни до регламенту комісії: вимагатиме, щоб його нелюбимі депутати були від нього ізольовані й брали участь у засіданні через інтернет віддалено.

Самі розумієте - тонка натура Ульянова була пригнічена.

Депутат Ульянов, здається, у своєму пості перейшов усі рамки культури та дозволеності. Він спустився на досить низький рівень, роздаючи пані Піддубній образи. 

Тож Оксана Піддубна дала ображеному, знервованому депутату відсіч і опублікувала не скорочене відео, де не видно, як депутат тікає, а повне.

Вона заявила, що "НОСИТИ ШТАНИ – НЕ ОЗНАЧАЄ БУТИ ЧОЛОВІКОМ".

Нещодавно на своїй сторінці у ФБ радник мера Кременчука Ульянов Р.А., який є одним з найпровладніших депутатів та якого окремі підприємці називають «касиром» (іншими словами - відповідальним за хабарі), опублікував НЕПОВНИЙ уривок відео із засідання земельної комісії, де начебто я веду себе як «хамка».

Піддубна пояснює свою поведінку доволі раціонально:

"Після того, як депутат Ульянов закривав рота доповідачам словами «дякую, наступне питання», всі замовкали, а після того, як ці ж слова говорила я, доповідачі продовжували чекати команду від радника мера.

Та чомусь пану Ульянову дуже не сподобалося побачити свою поведінку зі сторони, бо, мабуть, він вважає, що йому дозволено ВСЕ (адже він знаходиться під захистом нардепа та мера), а інші мають мовчки ковтати дерибан землі та розкрадання бюджетних коштів провладною командою, якою керує нардеп-кнопкодав Шаповалов".

А далі Оксана Піддубна розповідає про те, після чого раднику мера з юридичних питань, можливо, таки прийдеться і самому скористатися послугами дороговартісного психіатра.

"ПРО даного ПРОВЛАДНОГО ДЕПУТАТА хочу сказати таке.

На перший погляд, це - чоловік, бо носить штани, та насправді – це СЛАБКА ДІВЧИНКА, адже, маючи ЗАХИСТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ та САМОГО НАРДЕПА, він ще ЛЛЄ СЛЬОЗИ у Фейсбуці, звертаючись по допомогу до провладно-депутатського корпусу з проханням «ЗРОБІТЬ З НЕЮ ЩО-НЕБУДЬ», бо сам не може впоратися з ОПОЗИЦІЙНИМ депутатом-жінкою.

Слабкість його ще в тому, що саме за підтримки не лише на місцевому рівні (мера), а ще й на всеукраїнському рівні (нардепа) він може творити свої «темні справи», обкрадаючи громаду Кременчука на СОТНІ ТИСЯЧ, а то й на МІЛЬЙОНИ гривень, і я розумію, що раднику міського голови вкрай не подобається, коли я починаю говорити вголос про його «темні справи», які він ретельно намагається приховати від громади.

Маючи підтримку та захист влади двох рівнів (місцевого та всеукраїнського), у депутата Ульянова вкотре виникла ідея внести зміни до Регламенту Кременчуцької міськради, щоб позбавити мене права виступу на сесіях, де я маю змогу доносити з трибуни правду про «темні справи» провладної команди (звісно, про ті, що знаю). Тож не здивуюся, якщо від страху він проситиме нардепа змінити законодавство України, щоб якось позбутися мене.

Про ОПОЗИЦІЮ.

Ще раз наголошую: в нашому місті депутату легко творити «темні справи» та обкрадати громаду, працюючи лише на власну кишеню, для цього достатньо бути в команді влади, та СИЛА ХАРАКТЕРУ проявляється саме в БОРОТЬБІ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ, яка є занадто важкою для багатьох з тих депутатів, хто носить штани, бо дехто не витримує тиску влади (це я ще якось можу зрозуміти), а дехто не витримує лише іспит на «печєньку від мера».
Щодо радника міського голови, то він отримує не просто «печєньку», він отримує ШМАТ ЛАСОГО ПИРОГА і не лише від мера, а ще й від «фіолетового» нардепа, прізвище якого доволі відоме в Кременчуці.

Далі дивимося розширену версію відео і робимо свої висновки та, можливо, чекаємо ще партію сліз від Ульянова.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись