Новини з 1996 року

"ГРЕЧАНІ ВИБОРИ". У КРЕМЕНЧУЦІ БЛОК ПОРОШЕНКА ЙДЕ В МІСЬКРАДУ З «БАТЬКІВЩИНОЮ» ТА ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ

Олександр Курилов 04 вересня 2015 11:25 1256 0

Жодна з нових партій, які сьогодні засідають у парламенті – зразка місцевих організацій Радикальної партії Олега Ляшка чи «Укропу» ПАТ «Укртатнафти»… не виграє вибори до Кременчуцької міської ради на округах 25 жовтня.

Причина – існуючі виборчі округи (таких 42) уже розподілено між нинішніми  підприємцями-депутатами міської ради. Розподілено  незалежно від політичних уподобань, які традиційно у Кременчуці й скрізь теж, поступаються бізнесовим інтересам – дерибану бюджетних грошей та землі.

Виняток  з правил майбутньої мережі майбутніх депутатів лише один. Це представник Опозиційного блоку, депутат міськради Олександр Березянський, який свого часу оприлюднив зміст земельних афер депутатів міськради від «Батьківщини».

Саме за це – бо виніс на люди святе для нашого бізнесу - його майбутні опоненти мститимуться до останнього. Щодо решти, то в міській раді, де вже визначено майбутніх депутатів, – усе буде відносно спокійно.

Перше, про що варто сказати, – у місті вже створено депутатський блок Петра Порошенка, який очолить Віктор Калашник, нинішній перший віце-мер. Віктор Калашник зробить на цих виборах свій бізнес - на виборах міського голови поступиться місцем нардепу Юрію Шаповалову. Поступиться, звісно, не просто так.

Склад кременчуцького блоку Петра Порошенка – це нинішня група депутатів міськради від партії Арсенія Яценюка «Фронт змін», у яку входять такі відомі підприємці як Євгенія Гончаренко (власник «Будинку торгівлі», Дмитро Кравченко, Сергій Іванов (власник клініки «Арніка)…

До місцевих представників президентсько-урядового блоку долучиться також депутат міськради Олександр Яцина. Тобто він уже долучився, організовуючи для учнів ЗОШ №25 солодощі та атракціони, а для батьків учнів – показ свого величезного портрета, який вкопав на території навчального закладу.

Поряд з представниками блоку Порошенка  у міськраду підуть місцеві політики від «Батьківщини». Її представники поки що своїх портретів у школах не розміщують, однак активно проводять роботу у щонайменше двох напрямках.

Перший  – це роздача безкоштовних медичних страховок для дітей, які за бездоглядності педагогів ламають у школах спини та руки. Ще представники «Батьківщини» активно займаються встановленням дитячих майданчиків на тих округах, де висуватимуться за тиждень.

Варто додати також і про опозиційний блок. Тут теж для тих,у кого є кошти, вже все давно вирішено й мова про акції у мікрорайонах, які той же депутат міськради Геннадій Іванян, Олег Сазонов, Сергій Гамза почали проводити далеко не вчора.

І зрозуміло, не відстають від своїх опонентів депутати міськради з партії «Рідне місце». Тут дитячі майданчики вже встановили, а нині, як пише видання «Кременчуцька панорама», кременчуцька партія зайнята тим, що роздає безкоштовно кавуни кременчуцьким пенсіонерам.

Ще у переліку – група Ірини Дроздової, керівника ПАТ «Кременчукм'ясо» й представника групи Костянтина Жеваго у Кременчуці. На цьому підприємстві кавуни не роздають, бо кавуни не виробляють, але роблять ковбасу.

Що залишається нез’ясованим, так це запитання: як вилізти з цього порочного продуктово-страхувально-кавунного підкупу виборців?

За останнього у нас не просто не буде ніяких змін, а, навпаки, життя наше погіршиться втричі, ціни наші на все ростимуть з дивовижною швидкістю. І як це все зупинити?

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись