Новини з 1996 року

"Доки світло не згасне назавжди": в Кременчуці відбудеться презентація нового роману Макса Кідрука

Іона Харченко 08 листопад 2019 13:00 158 0

У суботу, 9 листопада, з 18 до 21 години, в Кременчуці, у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки імені М. Горького, що на вулиці Соборній, 11,  письменник Макс Кідрук презентуватиме свій новий роман із доповненою реальністю «Доки світло не згасне назавжди».

Цього разу мова буде не лише про книгу, а й про спеціально розроблений до неї мобільний додаток.

За словами автора, «Доки світло не згасне назавжди» – це суміш драматичної історії та фантастики. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденне життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося.

Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і чим ближче вони підступають, тим дужче мерхне світло довкола дівчини.  Щоправда, Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

А ось найбільш ефектною частиною додатку буде інтерактивна обкладинка, але найважливішою – додаткові тексти або відгалуження основного сюжету, які описуватимуть другопланових героїв, розкриватимуть невидимі зв’язки, показуватимуть той чи інший епізод з абсолютно несподіваного боку.

Що це дає? Для читача – глибину, для автора – можливість створити об’ємну історію з купою взаємопов’язаних деталей, складність і продуманість яких обмежується лише його уявою.

Більше про книгу й додаток можна буде дізнатися під час презентації.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 779 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 838 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 1037 0