Новини з 1996 року

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман

Валерія Макряшина 10 листопад 2019 10:30 2209 0

Відомий український письменник, мандрівник та популяризатор науки Макс Кідрук завітав у Кременчук зі своїм новим романом "Доки світло не згасне назавжди", який за півтора місяця розійшовся вже 12-тисячним тиражем.

На зустрічі з кременчужанами, яка проходила у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки, письменник розповів про те, як створювалася історія, про спеціально розроблений до книги мобільний додаток і про те, як із його допомогою можна подивитися на описані в книзі події з іншого боку. 

Відмітимо, що письменник уже неодноразово приїжджав до нашого міста.

Раніше він презентував книги "Не озирайся і мовчи" та "Де немає Бога", а вчора, 9 листопада, розповідав мешканцям Кременчука, поціновувачам його творчості, про свій новий  роман, робота над яким тривала рік. 

 

Читайте також: Макс Кідрук у Кременчуці: про гепардів, авторське право та третю частину "Бота"

 

 

За словами автора, структурно історія, яка описана в новій книзі, подібна до роману "Не озирайся і мовчи", тобто наполовину це соціальна драма, а наполовину - фантастика, яка має тверде наукове підґрунтя. Головний меседж у ній - не варто коригувати та змінювати минуле. І Макс Кідрук переконує, навіть якщо є можливість і бажання виправити свої колишні вчинки, цього робити не варто.

Роман "Доки світло не згасне назавжди" - це історія про двох сестер Руту та Індію, які, попри незвичні імена, проживають у цілком буденному світі. Індія навчається на лікаря, її молодша сестра Рута закінчує 11 клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Через це сестри сваряться. Невдовзі Рута виявляє в собі здібності - вона може впливати на реальність у снах... 

Незабаром у її снах з'являються химерні тіні й чим ближче вони підходять, тим менше світла навколо дівчини. Правда, Рута, за нестримним бажанням повернути колишнє життя, не помічає цього, не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. 

Загалом уся ця історія, за словами Макса Кідрука, про те, на що здатна Рута, чим вона може пожертвувати, щоб відновити стосунки із сестрою й таким чином "вилікувати" минуле. 


 

Це видання має власну фішку - воно є інтерактивним. До нього було створено спеціальний мобільний додаток, за допомогою якого читачі можуть спілкуватися з персонажами книги та навіть можуть ставити їм різні питання. Крім того, за допомогою додатку кожен може прочитати ще чотири оригінальні оповідання, які доповнюють сюжет роману. За словами письменника, такий варіант книги був створений для того, щоб залучити до читання людей, які в основному проводять свій час із гаджетами в руках. 

Найближчі два роки Макс Кідрук хоче присвятити написанню ще однієї не менш цікавої книги - "Нові темні віки". За його словами, це буде історичний роман про колонізацію Марса, екологічні проблеми та майбутнє через 150 тисяч років.  

У кінці презентації присутні могли поспілкуватися з автором, а також взяти автограф і зробити пам'ятне фото.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 509 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 456 0