Новини з 1996 року

"Да заткнись ты, закрой свой рот", - нардеп Шаповалов нахамив депутату міськради

Марина Баніт 28 грудня 2017 15:04 3227 0

Так бідний запрацювався, що вже відверто рота затикає неугодним.

Мешканці міста останнім часом помічають, що народний депутат Юрій Шаповалов трохи осунувся, має похмурий погляд і систематично роздратований зовнішній вигляд.

Ну аякже - їздити постійно по Кременчуку, стрічки червоні перерізати - не кожен витримає. І опозиція давно радить нардепу не хвилюватися так через ці стрічки - керівники закладів і так упораються, без нього. Але ж пан Шаповалов прекрасно розуміє, що якщо він не буде вдавати, що щось робить, то його не оберуть наступного разу в нардепи.

Так народний депутат Юрій Шаповалов прибув сьогодні на відкриття операційного блоку в дитячій лікарні. І тут стався конфлікт, про який "Програмі Плюс" розповіла депутат Оксана Піддубна.

За словами пані Піддубної, вона приїхала завчасно до лікарні. Якраз уже на місці був Шаповалов, Малецький і різні помічники.  Тут присутні люди з оточення Шаповалова почали говорити в бік Піддубної слова, які, на їхню думку, мали б бути кумедними. Малецький промовив, що "аніматорів не викликали".

А один з натовпу, помічник нардепа, закинув Піддубній:

- Ви в червоному, під колір стрічки, дивіться, щоб вас не перерізали замість червоної стрічки.

Трохи почекавши, депутати, помічники та чиновники вирушили до журналістів, які їх чекали. На шляху до місця перерізання стрічок Оксана Піддубна скористалася нагодою і запитала в Шаповалова про його причетність до цілого ряду міських програм, про які так гучномовно заявляє і міський голова, і висять рекламні блоки на заходах та в закладах, і повідомляється всюди на провладних інформаційних майданчиках. Про це "Програма Плюс" писала раніше.

- Яка ваша роль у виділенні державним бюджетом грошей Кременчуку? - запитала Піддубна у Шаповалова.

На що, як розповідає, отримала нардепівське:

- Да заткнись ты, закрой свой рот, кто ты такая? 

Єдине, про що жалкує Оксана Піддубна, що журналістів поруч не було, а вона насправді не очікувала не від кого-небудь, а від народного обранця такої грубої, хамовитої, ганебної відповіді.

Піддубна, мабуть, уперше була рада, що мер Малецький був поруч. Він ішов між депутатом і нардепом. Здавалося, сам Малецький був розгублений і намагався заспокоїти Шаповалова.

Але сміливість Оксани Піддубної дала результат. Хоча й маленька, але перемога була отримана.

Міський голова на таке саме питання вже від журналістів цього разу схаменувся і не казав традиційне "дякуючи народному депутату Шаповалову". Може, вперше за довгий час Віталій Малецький сказав правду:

- Ремонт операційного блоку дитячої лікарні був зроблений завдяки коштам з міського бюджету та субвенціям з держбюджету.

Сподіваємося, що ніхто з оточення Шаповалова нікого різати не буде, а народний обранець відпочине від перерізання стрічок і стане трохи добрішим до кременчужан.

Читайте також:

 Депутати в шоці: реклама фіолетових на "Лтаві" оплачена з бюджету. Хотять ще 6 мільйонів грн 

Депутати Верховної Ради підвищили собі зарплати. Шаповалов прирівняв себе до міністра

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 74 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1428 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2417 0