Новини з 1996 року

"Благоустрій Кременчука" вкотре допоміг знайомому, що фігурує у кримінальній справі

Ксенія Омельченко 18 серпня 2018 10:02 1057 0

Такий висновок можна зробити з останньої закупівлі "Благоустрою", про яку повідомляють учасники "Кременчуцького антикорупційного центру".

Як повідомляють активісти, аукціон щодо закупівлі новорічних світлових конструкцій та гірлянд комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» провело минулого тижня.

Очікувана вартість предмета торгів - 1 563 964 грн.

Серед трьох фірм, які взяли участь у тендері, переможцем було визнано ТОВ «Ледлайн».

За виконання замовлення вказане підприємство має отримати 1 561 296 грн.

Тож на новорічні свята кременчужани матимуть змогу побачити нові світлові конструкції:

«Подарунок-тунель» –  303 864 грн,

дві «Кулі зі сніжинками» –  277 200 грн 

«Фонтан» –  468 732 грн

5 кілометрів світлодіодних гірлянд –  511 500 грн


Активісти вирішили перевірити продавця, якому "Благоустрій" вирішив довірити аж 1,5 млн. грн. І тут виявилося багато цікавого.

Відповідно до інформації із сайту «Prozorro», у 2018 році КП «Благоустрій Кременчука» вже купувало гірлянди в ТОВ «Ледлайн» на суму 139 991 грн; у 2017 році придбали (знову ж таки в ТОВ «Ледлайн») гірлянди, світлові конструкції, кабелі та лампи загальною вартістю 285 055 грн; у 2016 році було закуплено гірлянд та світлових конструкцій на загальну суму 229 242 грн у ТОВ «Адамант-БР». 

Відповідно до даних системи YouControl, керівником ТОВ «Ледлайн» наразі є Майборода Олександр Сергійович. Крім цього, у період 2015-2017 рр. пан Майборода був керівником ТОВ «Адамант-БР».

У свою чергу в Єдиному державному реєстрі судових рішень міститься ухвала щодо ТОВ «Адамант-БР», винесена в рамках кримінального провадження (http://reyestr.court.gov.ua/Review/53541774). 

З тексту ухвали виходить, що в ході досудового розслідування було встановлено, що службові особи декількох сільських рад, маючи на меті особисте збагачення під час здійснення робіт з капітального ремонту вуличного освітлення заволоділи бюджетними коштами шляхом внесення недостовірних відомостей до актів виконаних робіт.

У подальшому дані акти виконаних робіт були підставою для здійснення перерахування бюджетних коштів на розрахунковий рахунок ТОВ «Адамант-БР» на загальну суму 197 тис. грн.

Отримані бюджетні кошти посадові особи суб'єкта господарювання - виконавця робіт у подальшому були переведені в готівку через фіктивні підприємства, привласнені та розподілені між посадовими особами ТОВ «Адамант-БР» та відповідними посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Зважаючи на вищевикладене, в активістів "Кремінь.Антикору" виникло питання: вказана новорічна ілюмінація одноразова, якщо її потрібно купувати щороку?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 850 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1279 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1735 0