Новини з 1996 року

"АТБ" більше не зможе торгувати алкоголем у нічний час - влада взагалі заборонила їм торгувати вночі

Марина Баніт 07 березня 2017 10:58 1253 0

У міськвиконкомі знайшли спосіб покарати магазин АТБ за продаж алкоголю в нічний час. Так у міськвиконкомі повідомляють про прийняте рішення «Про відмову ТОВ "АТБ-Маркет"  у погодженні на встановлення цілодобового режиму роботи магазину "Продукти – 24" у кварталі 101, будинок №10 у місті Кременчуці».

Заборона діє з березня. Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв таке рішення у зв’язку з тим, що керівництво ТОВ "АТБ-Маркет" ігнорує у своїй торговельній мережі прийняті рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області "Про затвердження Правил благоустрою м. Кременчука" від 01.11.2011 (зі змінами та доповненнями), "Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука в нічний час" від 22.12.2016.

Дані про систематичний продаж касирами алкогольних напоїв у нічний час було оприлюднено на адміністративній комісії Кременчуцької міської ради раніше, про що Програма Плюс повідомляла читачів.

 

Теги: АТБАдміністративна комісія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3579 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0