Новини з 1996 року

"Аквапарк" на Молодіжному. Річку висушать засипаючи піском та гравієм. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 26 лютого 2016 15:03 20069 0

На березі річки Сухий Кагамлик будують "літній аквапарк". Оскільки виникли запитання до законності забудови спортивно-розважального комплексу на земельній ділянці, яку отримало в оренду ПП “Анлайт”, у міській раді Кременчука було створено спеціальну комісію.

 

 

Зазначимо, що влітку нашими кореспондентами було проведено аналіз ЄДРПОУ та сайту міської ради і встановлено, що фірма ПП ”Анлайт” була зареєстрована у приватному секторі, де у свою чергу було зареєстроване підприємство одного з колишніх депутатів міської ради.

 

Сьогодні спеціальна комісія провела перше виїзне засідання на території забудови спортивно-розважального комплексу на березі річки С. Кагамлик (район вул. Героїв Сталінграда).

Присутні депутати міської ради Олександр Роженко, Оксана Піддубна, Сергій Кострамінов, а також керівник управління архітектури Кременчуцького міськвиконкому Олександра Волощенко та представники забудовника сперечалися реально на різних рівнях.

 

 

 

Очевидним стало те, що видно неозброєним оком, - частину річки просто засипали піском.

 

 

Юрист та всі інші представники забудовника не знають,хто це зробив.
Більше того, вони говорять, що на карті чітко зазначена територія річки і її охоронна зона, і навіть продемонстрували крайні точки річки.

На фото зображено точки А і Б, які показали представники забудовника. Робіть висновки самі.

 

 

Натомість точно видно, що, будуючи паркан навколо водних атракціонів, забудовники накидали каміння і щебінь у річку. Хоча стверджують, що все в рамках закону.

 

 

 

Тож усі поспілкувалися, відзняли фото та відео території і роз’їхалися вивчати документацію. Надалі долю цієї ділянки вирішуватимуть на наступному засіданні земельної комісії.

 

 

Варто відзначити, що територія спортивно-розважального комплексу буде обгороджена, але до річки на пляж буде вільний доступ цілодобово. І тут уже забудовник подбав про благоустрій - пляж приводять у належний стан. Цікаво, що на цій же території є гаражі, до яких люди проїжджають через КП розважального комплексу.

 

 

А ось небезпекою для всіх є вишка зв’язку, яку, ймовірно, встановлено було з порушенням норм безпеки і законності. Тож далі буде.

 

 

Фото: Андрій Рубан

 

 

Теги: Земельні ділянки

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1345 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2337 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2960 0