Новини з 1996 року

"А ти мені тут не дмухай": алкотестери Нацполіції можуть визнати незаконними

Валерія Макряшина 13 лютого 2018 10:45 873 0

Поліцейські користуються алкотестерами, у яких уже три роки тому закінчився термін сертифікації. Чи стане це причиною не призначення покарання гонщикам напідпитку?

Термін придатності алкотестерів поліції минув ще в лютому 2015 року. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив колишній високопоставлений співробітник Департаменту ДАІ МВС України Геннадій Гребньов.

До своєї публікації чоловік додав світлини з відповіддю на адвокатський запит, підписаний заступником міністра охорони здоров'я Линчевським.

 

 

За його словами, результати встановлення ступеню алкогольного сп'яніння, одержані з використанням цього приладу, з юридичної точки зору, є неналежними – "Відповідно, поліція або медичні установи не мають жодних юридичних підстав для використання несертифікованих приладів. Будь-якого іншого сертифікованого алкотестера поліція не має".

Публікація пана Гребньова швидко поширилася просторами інтернету й, варто зазначити, зібрала безліч коментарів.  Ось що кажуть самі українці стосовно даної інформації: 

 

 

Юристи також зацікавилися питанням сертифікації драгерів і вже направили відповідний запит до Головного управління Національної поліції України. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись