Новини з 1996 року

"10 гривень за проїзд": кременчуцькі перевізники просять підвищення тарифу

Валерія Макряшина 11 жовтня 2018 12:00 3348 0

Про важку ситуацію яка сталася у транспортній галузі в Кременчуці й з якою спіткнулися всі перевізники, сьогодні, 11 жовтня, на сесії міськради розповів Олег Кагал, директор компанії-перевізника 17-го маршруту. 

А ситуація наступна, у зв'язку з тим, що вартість запчастин для ремонту маршрутних таксі - автомобілів "Mercedes-Benz" значно зросла, тож перевызники вимагають збільшити вартість проїзду для населення.  

 

 

"Ви бачили біля міськради стоять автомобілі - мерседеси нового виду, які коштують більше 20 тисяч доларів. Весь транспорт у Кременчуці був замінений на новий. Це діло хороше, однак тарифи на дизпаливо й на зарплату виросли в десятки разів" - зазначив Кагал.  

Також він зазначив, що вартість на запчастини до автомобілів теж зросла й наразі ситуація просто критична - критична для самих перевізників бо може так статися, що людей буде нічим возити. Однак Олег Кагал, можливо, побоявся озвучувати свої вимоги. 

За словами мера, днями на адресу міськради надійшло 10 листів від перевізників, у яких вони звертаються до чиновників з проханням підвищити вартість проїзду для населення на 4, 6, а то й на 9 гривень. Олег Кагал прокоментував слова мера, що було б добре підняти вартість проїзду хоча б на 1 гривню. Оприлюднені вимоги викликали масу незадоволення у мітингувальників, які прийшли на сесію - "Дуже багато хочете!". 

Щодо питання про підвищення тарифів на перевезення, то мер Малецький повідомив наступне:" Всі розрахунки ваші отримали, обов'язково подивимся чи є підстави для перегляду тарифу". Однак, дивлячись на останні не найбільш приємні для населення рішення нашого мера, не виключено, що тарифи на проїзд у міському транспортні таки зростуть. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись