Новини з 1996 року

«Про вишиванку». Ще плитку на площі Перемоги не всю поклали, а грошей вже не вистачає

Олександр Курилов 15 серпня 2016 18:00 359 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький виділить додаткові кошти своєму бізнес-прихильнику Сергію Галаті, аби тому вистачило грошей на укладання плитки на площі Перемоги, на місці колишнього  пам’ятника Леніну.

Відповідну інформацію про збільшення кошторису на укладання плитки, бо півмільйона гривень за міськими традиціями не вистачить, оприлюднив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

«Ми збільшимо обсяг коштів, який виділено на облаштування частини площі Перемоги плиткою (ділянка 40 на 50 метрів). Причина збільшення – будівельники провели незаплановані роботи й зробили комунікаційний колодязь на площі, аби можна було ставити ялинку», - зазначив міський голова.

Про що слід додати – ялинка, яку планують встановлювати, – новорічна, й надалі Новий рік мешканцям міста доведеться відзначати біля міськвиконкому.

Скільки грошей буде виділено додатково бізнесмену Сергію Галаті, мер міста не уточнював. Чому ця робота  з упорядкування частини площі Перемоги проводиться вкрай непрозоро й без будь-якого конкурсу чи залучення електронних торгів, – на це запитання міський голова Віталій Малецький не відповідає.  

Як відомо, сьогодні на площі Перемоги  триває укладання плитки з пресованого бетону на ділянці 40 метрів на 50. За це підприємець Сергій Галата, який спочатку зруйнував постамент пам’ятника в центрі міста, а потім зніс його  за бюджетні кошти,  отримає щонайменше півмільйона гривень з міського бюджету.   

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись