Новини з 1996 року

Є причина. Прем’єр-Міністр України хоче врізати зарплату меру Кременчука Малецькому і не тільки йому

Олександр Курилов 31 березня 2020 19:30 2393 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який живе за рахунок наших податків і виплачує собі щомісяця по 180 відсотків премії, опинився в негарній ситуації.

Таким не надто топовим чиновникам, як наш мер,  Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль пропонує врізати трішки зарплату.

За тим, що повідомляється офіційно, - Кабінет Міністрів запропонував удвічі врізати зарплату чиновникам, у яких вона вище десяти мінімальних зарплат (47 тис. грн) на час пандемії коронавірусу.

Про таку ініціативу повідомив прем'єр-міністр у Telegram.

«Уряд пропонує, щоб до кінця 2020 року чиновники, які мають заробітну плату понад 10 «мінімалок» (зараз 47 тисяч гривень), отримували тільки половину. Виняток – працівники, задіяні в заходах боротьби з COVID-19 та заходах із нацбезпеки та оборони».

Щодо нашого мера, через помилки якого Кременчук  втратив на певний час відділення пульмонології Першої міської лікарні, то наш градоначальник якраз під цей перелік і підходить.

Його зарплата ще у 2018 році складала 670 тисяч  гривень за рік, тобто більше, ніж 10 мінімалок. Ці кошти наш мер отримував, м’яко казучи, – не перепрацьовуючи.

А результат – уже сьогоднішня ситуація теж, коли ми чуємо про стан інфекційного відділення лікарні "Кременчуцька", де не було проведено постачання кисню до палат.

Результат – при тому, що виділено кошти з міського бюджету, в нашому місті жодній людині не було запропоновано пройти обсервацію. Ще з того, що ми маємо сьогодні, - проблеми з апаратами штучної вентиляції легень, з кадрами в анестезіології й не тільки це.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0