Новини з 1996 року

«Повернися, ми все простимо!». Мера Кременчука Малецького просять повернутися, бо підлеглі чудять

Олександр Курилов 20 квітня 2017 12:25 925 0

Мешканці Кременчука закликають міського голову Віталія Малецького терміново покинути своє лікування у санаторії на Західній Україні і їхати додому. Причина – поки мер там, а його бригада заступників тут, у місті відбуваються незрозумілі речі.

І серед них – відновлення опалювального сезону в місті, коли нікому не говорять, як буде з субсидіями та оплатою.

Інше – з відвідуванням дітей навчальних закладів, коли в дитячих садках дітям підкладають пляшки з гарячою водою, аби не померзли.

А нині ж нова така дія заступників нашого мера, які взялися при різкому похолоданні висаджувати теплолюбиві японські сакури.

За тим, що повідомляє прес-служба міськвиконкому, «Ціла алея із 32 сакур  3-х сортів - аманогава, канзас і роял бургунді відтепер прикрашатимуть центральний сквер міста».

Далі ж відгуки про цю справу наших кременчуцьких господарників.

«Виталий Малецкий - вернитесь на родину. Ваши подчиненные жгут не по-детски. Неразумные в квадрате. Обьясните, в городе лишние деньги остались? Так давайте сделаем на них дороги (ну не только центральные - р-н второй больницы, госпиталя для инвалидов), отремонтируйте в моем доме подвал, сделайте чистым пляж... Ну не знаю, придумайте что-то хорошее. Но не надо садить САКУРЫ в канун морозов и включения отопления. Это просирание денег. Отмывание, кража, бесхозяйственное отношение (выберите нужное). Да, красиво. Очень... Но до вторника потерпеть было слабо???? Там потепление обещают», - з такими словами звертається до міського голови Кременчука відомий волонтер нашого міста Алла Заможська.

Поки що Віталій Малецький на це прохання, оприлюднене в соціальних мережах, – не відповів.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись