Новини з 1996 року

І поліція у нас є, і Нацгвардія. Тільки результатів від обох... Вчорашній випадок у Кременчуці

Олександр Курилов 17 липня 2016 17:11 2500 0

Жахливий випадок у Кременчуці, за яким можна говорити про повний безлад на вулицях міста й повну бездіяльність правоохоронців, стався вчора, й про нього розповідають у соціальних мережах. Люди обурені як самим вчинком малолітніх зловмисників, так і відсутністю реакції з боку поліції та окремого батальйону Нацгвардії, який у нас відповідає за громадський спокій у цьому районі.

«Учора, десь о 23:30, в парку Воїнів-Інтернаціоналістів на Молодіжному група осіб десь до 18-19 років побили сильно хлопця і вдарили його дівчину вагітну в живіт. Я в шоці від нинішньої молоді! Що з них виросте? З цією бидлотою (у мене інших слів немає) була дівчина. Куди дивляться батьки, хіба не видно, що твій син або дочка поводяться, як бидлота. Тільки не треба зараз писати в коментарях про район і так далі. Таких ідіотів вистачає в кожному районі. Дуже хочу, щоб їх знайшли і посадили», - таке ключове повідомлення  оприлюднено в групі «Підслухано Кременчук»

Натомість користувачка мережі Ксенія Фурман пояснює, що було далі.

«Поліції  було дві машини і швидка… І народу навколо багато було,  а пара йшли додому, як я зрозуміла. А ви спробуйте вагітною гуляти вдень, в таке пекло.

Я вагітна і теж гуляла з подругою. А що поробиш, якщо така у нас погода?  Хлопця і дівчину забрала швидка. Ми з подругою викликали поліцію й плюс одна машина якраз завертала в парк. Ті, хто влаштував бійку, втекли, їх було чоловік 20. З парою були їхні друзі - хлопець з дівчиною. Малолітки самі влаштували бійку, тому що їм здалося, що сміються з них, як я зрозуміла,  але хлопці сміялися зі свого».

Натомість підсумок інформації оприлюднює користувач мережі Володимир Семенченко:
«Виходячи в парк уночі на Молодіжному,  можна розуміти, що можуть бути неприємні ситуації. І повірте,  що зараз ця пара жалкує про таку прогулянку».

Про що слід додати – це про одне запитання  й воно таке. У Кременчуці є поліція, а на Молодіжному за громадським спокоєм дивиться ще батальйон Нацгвардії. І чому так сталося з цією парою й чи справді тепер людям увечері краще не виходити з дому, – відповідь на це запитання знають тільки двоє наших орденоносних людей: начальник міської поліції Вадим Могила і командир батальйону Нацгвардії Олександр Алєнін.

А ще цікавить – чи провідували ці керівники правоохоронців родину, яка постраждала від злочинців?

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись