Новини з 1996 року

«Поліпшення» прийшло. У парку «Міський сад» розпочали вирубувати дерева для нового будівництва

Олександр Курилов 27 листопад 2018 15:09 376 0

Кременчужани переймаються питанням початку знесення старих тополь, яким уже по 70 та більше років, у парку «Міський сад».

Відповідне повідомлення з цього приводу оприлюднив мешканець міста Олександр Шишко. На сайті «Відкрите місто» чоловік пише таке:

«Відбувається вирубування здорових і великих дерев, які очищують повітря. Хто дає дозвіл? За парканом – завод «Кредмаш»?

Цікаво, що відповідальні служби мерії це звернення зафіксували, однак фахівці відділу оперативного контролю та  управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету  нічого пояснити не змогли. Але чиновники чесно написали, що це запитання передали до комунального підприємства «Благоустрій Кременчука».

А відповідь з останнього – резонансна: «Видалення зелених насаджень пов’язано з виконанням будівельних робіт».

Представник КП «Благоустрій Кременчука» на ім’я Анжела в офіційній відповіді зазначає:

«Доброго дня! Видалення зелених насаджень пов'язано з проведенням будівельних робіт на об'єкті: "Поліпшення технічного стану та благоустрій ставка в парку "Міський сад" у м. Кременчуці на підставі Дозволу на виконання будівельних робіт від 23.10.2018 № ПТ 112182961475, згідно з актом обстеження зелених насаджень №102 від 12 листопада 2018 р.

Видалено 4 дерева, які, до речі, були в незадовільному стані».

І можна зрозуміти думки заявника, який цю відповідь прочитав.

У зворотній переписці кременчужанин Олександр Шишко зазначає: «Шановна Анжело, вони були ще цілком здорові. Подивіться на фото на зруби».

Таким є останнє повідомлення з цього приводу на сьогодні щодо вирубування дерев у парку «Міський сад», але не останнє щодо знесення дерев, де все ще попереду.

Причина такого твердження - в «Міському саду» незабаром розгорнеться величезне будівництво.

Там мають  провести «поліпшення технічного стану» на суму більшу ніж 5 мільйонів гривень – таким є перший проект.

А за другим проектом – у цьому парку з’явиться  бетонний скейт-парк, будівництво якого  частково профінансують за кошти Полтавського обласного та Кременчуцького міського бюджетів.

Відповідні плани в міськвиконкомі Кременчука вже затверджені без громадського обговорення чи навіть натяків на таке обговорення.

За всіх це питання узгодили міський голова Кременчука Віталій Малецький та його вісім заступників. Хоча, звісно, могли б людей і запитати.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись