Новини з 1996 року

«Подякуємо» команді мера Малецького! Всім містам вартість тепла перерахують, а Кременчуку – ні

Олександр Курилов 30 листопад 2016 17:26 1613 3

Сподівання кременчужан, що їм усім перерахують вартість тепла в однотипових багатоповерхівках за показниками лічильників, там, де вони, є й люди у листопаді заплатять за опалення не більше урядових норм і тарифів, визначених НКРЕП, – марні.

Цього не буде й вартість тепла в багатоповерхівках, які у Автозаводському та Крюківському районах нашого міста опалюються від Кременчуцької ТЕЦ,  ніхто не зменшить.

Це депутат Кременчуцької міської ради Валентин Курченко-Гай оприлюднив свої висновки від засідання уряду, де сьогодні вирішували вартість послуг опалення для громадян України.

«Дивився й трансляцію уряду, й коментарі та застереження урядовців. Постанови самої ще немає, вона ще буде, от тільки Кременчуку в ній нічого не світить.

Не світить, бо, за умовами перерахунку вартості тепла в містах за показниками приладів обліку, таких лічильників має бути більше 50 відсотків у тому чи іншому місті України.

У Кременчуці ж їх набагато менше», - зазначив співрозмовник, який своїми спостереженнями буквально вбив усі надії на можливе зниження вартості комунальних послуг у нашому місті.

Якщо ж говорити про реалії, то висновок такий.

Всім містам, де рахували вартість тепла за формулами, тепер перерахують цю ж вартість тепла, але вже за лічильниками. Та враховуючи, що кременчуцький показник забезпечення лічильниками – лише 18 відсотків, а наша місцева влада названа серед тих, хто «безвідповідальні», нашому місту нічого не світить.

«У бюджеті на наступний рік закладено на встановлення лічильників тепла у місті один мільйон гривень, що, звісно, мало», - така «обнадійлива» інформація від депутата, який зазначає, що кременчужанам чекати гарних новин нічого.

Про що слід додати – так це запитання, але вже не до депутата міськради Валентина Курченко-Гая, але до міського голови Віталія Малецького, який має за все це відповісти.

І запитання тут такі: для чого міський голова витрачає ще півмільйона на купівлю службового авто для себе, якщо на ці кошти можна купити ще лічильники тепла?

Для чого ми витрачаємо ще мільйони гривень на ту ж комунальну поліцію, якщо на них можна купити ще прилади обліку тепла і закрити проблему?

Репортер не знає, чи оприлюднить міський голова відповіді на ці запитання, але одне відомо точно.

Це платіжки за листопад за тепло з величезними сумами, які сьогодні стали можливі лише за бездіяльності міської влади, яка лічильниками не опікувалася, але гроші з ПАТ «Полтаваобленерго» стягувала регулярно. І мова тут про 1,3 мільйона гривень щомісяця, отриманих від передачі містом в оренду  ПАТ "Полтаваобленерго" внутриквартальних мереж та теплових пунктів. 

І де ці кошти й де лічильники за тепло, які мали б давно стояти у кременчуцьких багатоповерхівках?

А головне – хто компенсує кременчужанам їхні витрати, яких вони зазнають через бездіяльність і безвідповідальність нашої міської влади?

 

 

Теги: Політика КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кальченко Олександр 30.11.2016 23:00

К сожалению очень сомневаюсь, что так будет, с нетерпением жду официального опубликования соответствующей постанови Кабинета министров, интересно когда неграмотные чиновники, которые вообще не понимают, чем занимаются, перестанут экспереминтировать над людьми, на всех уровнях власти. Это называется испугались, чт наделали, давай исправлять , через то же место, через которое писали и постанову 1037

Олександр Курилов 30.11.2016 21:38

Дописано - за що і скільки. Дякую

ednik 30.11.2016 21:09

Поясніть будь ласка, що значуть слова "але гроші з ПАТ «Полтаваобленерго» стягувала регулярно."? Дуже цікаво!

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0