Новини з 1996 року

Є перші підсумки роботи міського голови Кременчука Малецького. 36 поламаних рук і ніг від ожеледі

Олександр Курилов 11 січня 2016 10:39 889 0

У Кременчуці, де «стихія» четвертий день "засипає" снігом вулиці, міські медики підбили підсумки діяльності нового мера Віталія Малецького.

Вони (підсумки) такі. За чотири дні негоди в травмпункти міських лікарень звернулися зі скаргами на переломи  та забої 36 мешканців нашого міста.

Травми рук і ніг громадяни отримали як на зупинках транспорту, так і просто на вулицях через ожеледь, яку побороти новій «команді» мера не вдається.

Про що слід додати – в місті триває боротьба зі снігом, яку проводить особисто міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Тож з цього приводу вже проведено три наради, а четверта така, у вигляді селекторного спілкування, у місті має відбутися сьогодні.

У свою чергу вже комунальне  телебачення міського голови Кременчука зняло два репортажі про успішність боротьби на вулицях зі снігом.

Втім споглядаючи на те, як відбувається така "боротьба",  вже промерське  Інтернет-видання «Бред тудей» оприлюднило спеціальну інструкцію про виживання в екстремальних умовах під гаслом: «Рятуйся сам і на допомогу виконкому не сподівайся".

Про що слід додати – насправді зимова погода, яка встановилася у нашому місті, є типовою. Ніяких екстремальних подій у вигляді метрового шару снігу зі швидкістю вітру 50 метрів за секунду,  поки що у Кременчуці не було. Однак результат у вигляді переламаних рук та ніг є.

Останнє – про позитив з такого негативу. А він такий – серед тих, хто на вулицях отримав травми, немає дітей. У них, нинішніх школярів, усе це ще попереду.  

фото : Андрій Рубан

Теги: Політика КременчукаВіталій МалецькийНадзвичайні ситуації

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 511 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 459 0