Новини з 1996 року

«Павуків - в одну банку». Облрада вижене з посади представника "Батьківщини", директора ринку Холода

Олександр Курилов 11 жовтня 2016 09:21 1252 0

Депутати Полтавської обласної ради відправлять у відставку першого заступника голови облради Євгена Холода на своїй черговій  сесії, яку проведуть 28  жовтня.

Очікується, що під час сесії кременчужанина пана Холода буде знято з посади, що має назву  «перший заступник голови Полтавської обласної ради» з формулюванням «за спробу зриву опалювального сезону в Полтавській області».

Про те, що консенсус у цій справі (вигнання представника «Батьківщини» з очей подалі) досягнуто між усіма фракціями в обласній раді, повідомляється на сторінці голови Полтавської обласної  державної адміністрації Валерія Головка.

«У Полтаві взяв участь у нараді за участю голів фракцій Полтавської облради. Сьогодні депутати облради звернулися до голови Олександра Біленького з вимогою внести на найближчу сесію питання щодо звільнення із займаної посади першого заступника голови від ВО "Батьківщина" Євгена Холода за деструктивну позицію у питанні видобутку українського газу і відповідно спробу зриву опалювального сезону в області. Консенсусу досягнуто! На нараді депутати вирішили провести сесію Полтавської облради 28 жовтня», - відповідний текст з описом майбутнього для «представника» Кременчука оприлюднено депутатами Полтавської облради від Радикальної партії Ляшка.

Про що слід додати – формулювання звільнення «за наміри зірвати опалювальний сезон»  на території всієї Полтавщини  для пана Холода – це, здається, така собі велика «медаль» за його спробу зробити хаос у всій області одночасно.

Втім є ще одна причина звільнення, окрім намагання представника «Батьківщини» зруйнувати все, в тім числі й опалювальний сезон. І мова тут, як і раніше при всіх скандалах керівника продуктового ринку Кременчука  пана Холода,  - розподіл землі.

Однак є різниця – якщо раніше від цих скандалів місцевої «Батьківщини»  трясло й трясе увесь Кременчук, то тепер такі ж потрясіння -  у всій Полтавській області.

Останнє, про що слід додати, – це подальша роль керівника ринку й представника «Батьківщини», якого з ганьбою виганяють з Полтави.

Вочевидь, далі ж ми побачимо пана Холода у Кременчуці й цього разу він допомагатиме міському голові Малецькому та його керівнику - нардепу Шаповалову, представникові фракції Литвина і Поплавського з назвою "Воля народу"  у подальшому успішному перетворенні нашого міста в одну велику психіатричну лікарню. Але таке вже ми бачили й таке побачимо знову.  

Теги: Полтавська обласна влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0