Новини з 1996 року

«Піднімемо 300-500 учасників АТО», - мер Малецький погрожує поділити землю Білецьківської сільради

Олександр Курилов 27 березня 2017 14:28 2301 0

Кременчуцькі чиновники влізуть у земельний скандал між сільрадою села Білецьківка та регіональним ландшафтним парком «Білецьківські плавні».

Однак вступ наших чиновників у цей скандал буде  виключно на боці першого заступника голови облради й власника приватного підприємства «Торгова гільдія» Є. Холода.

Натомість з протилежного боку в їхній війні – сама Білецьківська сільрада й керівництво райдержадміністрації.

Про те, що у нас набуває розмаху новий земельний скандал, на апаратній нараді у виконкомі розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, в цьому скандалі місто може залучити 300-500 учасників АТО, які й ставитимуть крапку у визначенні приналежності землі сільради.

Пояснення заступника міського голови Кременчука з питань будівництва Дмитра Кравченка з обов’язкової участі наших чиновників у суперечці – рішення, яке виносилося на останню сесію райради (в якому йшлося про передачу пляжу в районі самого села сільській громаді) й що закріплює землю за селянами, є неправомірним.

Про що слід додати – загалом мова йде про прецедент, активну участь у якому прагнуть взяти чиновники нашого міста. Однак для чого нашому меру пляж на березі Дніпра, який передано сільській громаді, – незрозуміло.

Доповнено. Скоріш за все представники мерії мають інтерес до земельної ділянки площею 42 Га, по яких у 2015 році тодішній депутат міської ради Євген Холод оприлюднив свій намір створити тут цілий мікрорайон.

 

 

Це нинішній перший заступник голови облради змушений був зробити через скандал по 2 Га землі сусідньої ділянки, котрі в лютому 2015 року потайки провели через сесію міської ради на користь ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія".

Більшість депутатів лише згодом дізналась, що їх обманули під час голосування - це стало причиною скандалу в мерії, результатом чого стало заборона депутатам Олександру Головачу, Євгену Холоду та Віталія Таценюку брати участь у 5 наступних сесіях міської ради. 

Сьогоднішні слова мері, які були присвячені земельному питанню плавнів, вказують на те, що інтерес у Холода до землі в цьому місті нікуди не зник.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 237 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 193 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 407 0