Новини з 1996 року

І одразу в нічний клуб. Депутат Кременчуцької міськради Миколай Шевченко вирвався в Америку

Олександр Курилов 12 лютого 2018 13:42 1851 0

Працівник Кременчуцького міського виконавчого комітету  й голова депутатської комісії  Кременчуцької міськради з питань промисловості Микола Шевченко здивував мешканців нашого міста.

Чоловік поїхав  за кордон і не просто в Польщу, а в Америку, й перше місце, куди завітав, – танцювальний нічний клуб у Вашингтоні.

Відповідну інформацію оприлюднює користувач Фейсбуку Марія Самсонова, яка відстежувала подорож депутата за геолокацією його мобільного телефону.

«Так ось куди поїхав молодий активіст фіолетових міських сил – на танцюльки по-американськи. Можна в студію його звіт, будь ласка, як депутата-кнопкодава партії «Поруч». За наші з вами кошти воно полетіло туди. 

Мабуть, діджеєм  підробляти чи відробляти щось. А ми так і маємо: розбиті дороги, плитка в садочках валиться, коштів не вистачає туди-сюди, а воно полетіло. Що, розповідатиме на танцюльках про місто Кременчук? А ви їжте лопатами млинці на площі», - зазначає користувачка Фейсбуку.

Про що кременчужанка не говорить, так це про те, що не все так погано.

Бо в мерії чиновник Микола Шевченко займається проблемами виховання дітей та молоді.

А для молоді, тим більше для молодих чиновників міськвиконкому, нічний клуб - це головне, й не виключено, що такий і не дуже дорогий після прибуття депутата Шевченка з відрядження буде відкрито в нічний час у самому міськвиконкомі Кременчука.

А загалом це вже традиція, яка складалася у нас десятками років.

Так само тридцять років тому партійні вожді, які потрапили за кордон, цікавилися там двома речами: будинками розпусти й нічним життям.

Тож, можливо, депутат міськради Шевченко й Данила Граніна не читав, але те, що в його книзі написано, – з успіхом повторює.

«Програма плюс» теж нагадує депутату міськради, який тепер за океаном читає новини Кременчука, що він ще не все в Америці бачив, тобто не всі тамтешні нічні клуби обійшов і не скрізь крек пробував.

Останнє – депутат міськради Микола Шевченко не перший з міськвиконкому, хто їздить у Штати переймати досвід.

Раніше туди-сюди каталася перший помічник мера Малецького – Світлана Пищита. І вражень у неї від перебування у США – дуже багато.

От тільки толку для Кременчука та його жителів від цих усіх відряджень – нуль цілих і нуль десятих.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0