Новини з 1996 року

Інтерв’ю з кременчуцьким боксером Віктором Вихристом: “Я сам не розумію, що відбувається”

Артем Кузьменко 13 лютого 2020 12:20 414 0

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист, який завоював не лише для Кременчука, а й для всієї України не одну золоту медаль, прокоментував ситуацію, яка склалася навколо нього та всіх, хто допомагав йому стати професійним боксером. Він дав інтерв’ю виданню XSPORT.ua.

“Я сам не знаю, що відбувається, я нічого не розумію. Якщо чесно, я трохи шокований, оскільки вони перекручують усе і кажуть неправдиву інформацію. Якби я знав, що я перший номер і стовідсотково їхатиму на ліцензійний турнір, то про який перехід у професіонали могла йти мова? Я більше 10 років присвятив любительському боксу. Все, що вони кажуть, — на вуха не натягнеш. Мені просто образливо, що я з ними провів 10 років і вони зараз так кажуть про мене та мій поступок”.

І про тренера: “Тренер шокований. Це в них такий метод мені насолити чи що? Я не знаю, навіщо вони роблять усе так низько й підло. Уявіть, це життя мого тренера, він цим заробляє на життя, тренує інших, і повірте, в нього є гідні хлопці, які представлятимуть нашу країну на турнірах у Європі та світі. Те, що вони [Федерація боксу України] роблять, — я ніяк не можу це охарактеризувати. Але ми боротимемося за тренера і все в нас вийде”.

Нагадаємо, навколо кременчуцького боксера Віктора Вихриста виник справжній скандал всеукраїнського рівня через те, що він перейшов у професійний бокс, підписав контракт із німецькою промоутерською компанією та взяв собі псевдонім Віктор Фауст.

Перший бій Віктора Вихриста пройшов за 40 секунд і закінчився перемогою кременчуцького боксера.

Федерація боксу України на нього дуже образилася за те, що Віктор знявся з Олімпіади-2020, тому вона дискваліфікувала тренера Віктора на три роки, а менеджеру боксера висловила недовіру. Також міська рада Кременчука вирішила перекреслити всі здобутки спортсмена, тому позбавила його стипендії та квартири, які напередодні йому подарувала за заслуги перед містом.

Менеджер Вихриста Андрій Котельник також прокоментував ситуацію, в якій висловився щодо некомпетентності тих, хто сидить у ФБУ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 605 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 833 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1037 0