Новини з 1996 року

Інтернет-портал Кременчуцького ЦНАПу продовжує удосконалюватись

Едера Бедьо 02 жовтня 2015 14:01 858 0

Нещодавно Кременчуцький ЦНАП відкрив Інтернет-портал, який значно спростить процес надання адміністративних послуг мешканцям міста. Окрім того, як повідомила сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі начальник Центру надання адміністративних послуг у Кременчуці Тетяна Печериця, у планах і надалі удосконалювати сайт. 

Відтепер зареєструватись в електронній черзі до ЦНАПу можна й через Інтернет, а також обрати день і час прийому, навіть не виходячи з дому. Для цього необхідно зайти на сайт ЦНАПу до розділу "Електронна черга", обрати необхідну категорію (паспортні дані, реєстраційні послуги, підприємницька діяльність, земельні питання, містобудування та архітектура, приватизація житла та квартирний облік, інше), після чого підтвердити реєстрацію.

- У Львові, наприклад, тільки 20 людей в день можуть пройти таку процедуру, у Києві також немає такої досконалої системи, - зазначила Тетяна Печериця.

Згодом у обраний день і час, прийшовши до ЦНАПу, кременчужани зможуть просто ввести номер свого телефону на пульті й отримати талончик на прийом.

Едера Бедьо

Теги: Життя КременчукаЕкономіка КременчукаРеформа

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись