Новини з 1996 року

Інспекторка патрульної поліції Кременчука, яка умисно проколола шини автівки, все ще працює. ВІДЕО

Валерія Макряшина 10 жовтня 2018 16:23 1724 0

Інспектор патрульної поліції Кременчука, яка умисно проколола шини автівки правопорушника викруткою, все ще працює. 

Про це сьогодні, 10 жовтня, на прес-конференції повідомив начальник управління патрульної поліції міста Вячеслав Деркач. Він також додав, що разом з цим триває службове розслідування за фактом її дій, але так як вони не є особливо тяжкими, відстороняти її від посади й тим паче звільняти немає підстав. 

​"За даним фактом було відразу розпочато службове розслідування. Спеціальна комісія визначить, правомірно чи ні в цій ситуації діяла патрульна поліцейська", - зазначив Деркач. 

Нагадаємо, у вересні в мережі Facebook з'явилося шокуюче відео, яке облетіло всю Україну. На ньому дівчина-патрульна, присівши, пробиває переднє колесо припаркованого на вулиці Європейській автомобіля викруткою. Як потім вдалося з'ясувати в поліції, чоловік порушував ПДР і був у нетверезому стані.

Як пояснили в прес-службі патрульної поліції, до таких зухвалих дій інспекторку підштовхнули неадекватна поведінка й відмова чоловіка вийти з автомобіля. Однак дії самої патрульної навряд чи можна було назвати адекватними. 

На питання журналістів, чому взагалі в службовому автомобілі патрульних була викрутка, Вячеслав Деркач відповів, що вона, як і інші інструменти, повинні бути в автівці на випадок якоїсь дрібної поломки.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись