Новини з 1996 року

Не віддавайте організацію міста в приватні руки, - дав пораду Віталію Малецькому литовський гість

Марина Баніт 19 травня 2017 11:51 382 0

Кременчук сьогодні  приймав гостей з Литви.

Мер міста Віталій Малецький та його заступники зустрілися за овальним столом у міськвиконкомі.

Уповноважений Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвидас Керушаускас,  разом з віце-мером міста Алідус Вале Гибене та директором адміністрації самоуправління міста Алітус - Вітаутасом Ястрямскас відвідали місто Кременчук у рамках співпраці в економічній та освітній сферах життєдіяльності двох країн.

Віталій Малецький наголосив, що вони дуже раді співпраці. Зранку гості відвідали меморіально-скорботний захід з нагоди вшанування жертв політичних репресій.

Далі він пояснив, що після розпаду Радянського Союзу Литва впевнено відірвалася від минулого і має більше досягнень у порівнянні з Україною, але Президент Петро Порошенко взяв курс на євроінтеграцію, і це добре.

Також міський голова вихвалявся тим, що місто бере в кредит 10 мільйонів для закупівлі тролейбусів, а також кредит для встановлення теплопостачання в Крюкові.

Гості також висловили намір співпрацювати та підписати меморандум.

Вітаутас Ястрямскас  серед усього іншого доніс до кременчуцьких представників:

- Не віддавайте організацію міста в приватні руки. Він пояснив, що у Литви були такі подібні помилки, але наразі їм приходиться повертати те, що роздали приватникам. Основні сфери діяльності міста мають бути підпорядковані громаді, інакше приватники або підвищують ціни, або приводять до занепаду ті чи інші сфери.

Далі вони обмінялися подарунками та поїхали на наступні заходи.

 

 

Теги: Політика Кремечнука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись