Новини з 1996 року

І не сподівайся. У КРЕМЕНЧУЦІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИМАГАЮТЬ ВІД ГРОМАДЯН ДОКАЗИ ЗЛОЧИНУ - КУПІВЛІ ГОЛОСІВ

Олександр Курилов 17 листопад 2015 12:44 665 0

Кременчуцькі правоохоронці зробили все, аби вибори відбулися спокійно. Для такого вони зафіксували 31 порушення, три з яких внесли в реєстр, інші – не внесли, й затримали нападників, які поливали учасників «екзит-полу» (схема купівлі голосів – авт.) зеленкою.

Щодо самих звинувачень про продаж голосів у нашому місті, то громадяни мають з цього приводу збирати докази самостійно.

Про те, що далі кременчужани житимуть по-новому, тобто самі мають збирати докази, якщо знають про порушення,  представникам ЗМІ розповів сьогодні керівник міської «поліції» Вадим Могила. Й звіт його про участь правоохоронців у другому турі виборів такий.

Отже, поліцейські контролювали правопорядок на виборах і зафіксували три випадки хуліганства із зеленкою.

Ще вони склали протоколи на власників біг-бордів, на яких закликали знімати фіолетову порчу.

Також  правоохоронці попередили випадок угону з міліцейської автостоянки автомобіля, на якому по місту пересувалися нападники на «екзит-пол»  і тепер проводять з цього приводу розслідування.

«Події здивували своєю наглістю», - так зазначив головний поліцейський Кременчука про напади правопорушників  на учасників опитування.

Натомість щодо інших порушень на вибори, то вони все ще розслідуються. Тож поліцейські все ще розслідують випадок з агітаційними газетами фіолетової партії, на яких не було вказано тираж. Ще – поліцейські також будуть розслідувати факт підкупу виборців, якщо їм із суду така ухвала надійде.

Щодо іншого – появи молодих людей у спортивному одязі з написами «чесні люди», то, за словами керівника міської поліції, він не може громадянам заборонити збиратися біля виборчих дільниць, як це було. Так само факти купівлі голосів кременчуцькі правоохоронці не бачили.

Найбільший висновок з того, що почув журналіст на прес-конференції від начальника міської поліції, – якщо громадяни про купівлю голосів на виборах знають, вони повинні принести всі докази з цього приводу правоохоронцям.

Про те, що такі докази правоохоронцям уже принесли, але ніхто  з них реагувати на злочин не взявся й тепер у цю справу залучили суд – Вадим Могила тактовно промовчав.

Загалом, у житті репортера це перший випадок, коли правоохоронці вимагають доказів від людей і жодної перевірки з цього приводу не проводять.

Як саме збираються докази, за якою методикою, новий начальник кременчуцької поліції не пояснював.

Наступним, якщо йти за таким принципом, від громадян можна вимагати, аби вони самі собі робили медичні операції, якщо хворі. Втім це вже інша тема.

Поки ж залишається одне – вибори завершилися й наші правоохоронці у них свою роль зіграли. От тільки роль їхня настільки далека від законності, як Кременчук від Африки.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 559 0