Новини з 1996 року

Індустрія розваг у Кременчуці взагалі відсутня, тож місцеві підлітки розважаються як можуть

Людмила Скачко 20 листопад 2019 17:30 1118 0

Однією з важливих потреб для сучасного підростаючого покоління є дозвілля, але в Кременчуці останнім часом із цим явні проблеми. Молоді просто немає де погуляти й відпочити після уроків чи пар.

Якихось міських розваг у нас немає, можна, звісно, погуляти ввечері в парках і скверах, але на цьому все. Навіть обіцяного скейтпарку для місцевих любителів екстриму чекати, як завжди, доведеться незрозуміло скільки. Наразі ж найулюбленіше місце юних екстремалів - центральний парк. Саме там вони катаються на своїх роликах, скейтах чи самокатах.

 

 

Звичайно, сказати про те, що в місті взагалі немає чим зайнятися, не можна, але більшість розваг - літні. До них можна віднести парк атракціонів з не надто безпечними старими та іржавими розваленими установками.

Нашій молоді нічого не лишається, як іти розважатися в якісь популярні в наш час кальянні паби та клуби, до відвідин яких закликає навіть сам мер, вихваляючись тим, що сам, будучи підлітком, "зависав" там.

Тож до чого, скажіть, будь-ласка, місцеву молодь закликають наші чиновники? До нічних гульок? У тому й справа, що через нестачу розваг у місті, а точніше їх відсутність, підліткам лишається хіба що гуляти містом і розпивати алкогольні напої, які їм усе ж таки в деяких місцях вдається купити. Частіше наслідками таких гульок є розбиті сітілайти, побиті зупинки й навіть страждає від оковитої сама ж молодь, яка просто не контролює ні себе, ні кількість випитого.

Можливо, такої сумної статистики в Кременчуці й не було б, але все-таки розважальна індустрія відіграє доволі велику роль.

Звичайно, неможливо не згадати про приватних підприємців, які всіляко намагалися впровадити щось нове в розважальну сферу нашого міста, але дуже стає сумно, коли більшість зачиняються. 

Недорогими та популярними серед школярів та студентів був ролердром, боулінг, які наразі припинили свою роботу. Популярним залишається каток, але працює він лише вдень, у певний час, і відкритий для відвідувачів далеко не щодня. Звичайно, можна сходити в кіно, відвідати якісь квест-кімнати чи інші сучасні розважальні місця, але за це потрібно викласти чималу суму, а не кожен школяр чи студент може собі таку розвагу дозволити.

Традиційно Кременчук є містом промисловим, і будь-яких розваг особливо й не було, а якщо й були, то їх усі знищили. Але більшість міст так чи інакше намагаються розвивати інфраструктуру та розважальну індустрію свого міста. Місцева влада, як завжди, розводить руками й говорить про те, що в нас немає такої можливості, але насправді можливість є завжди, просто комусь робити безоплатні розваги для міста – не вигідно.

От, наприклад, у тій самій Польщі, з якою ми так любимо порівнювати Україну, з розвагами все гаразд, працюють ті ж самі музеї, в яких і справді є на що подивитися, й відкриваються нові. Також цікавими є спеціальні тематичні парки. І не обов’язково робити їх великими, достатньо невеликої ділянки та кілька лавок і все - нове й чудове місце для прогулянки готове.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 427 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 717 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 887 0