Новини з 1996 року

Індустріальному парку «Центральний» для розпилу бюджетних коштів у Кременчуці – бути. Рішення

Олександр Курилов 23 червня 2016 15:25 537 0

Поки на Західній Україні без усіляких Індустріальних парків одне за іншим відкриватимуть нові виробництва з новими робочими місцями, у Кременчуці чинитимуть навпаки.

Замість залучення інвесторів і відкриття нових заводів міські чиновники займатимуться підготовкою місця, на якому, можливо, інвестори колись відкриватимуть ці заводи.

А поки що заводи ніхто на околиці Молодіжного, поруч зі Свіштовським кладовищем, не відкриває, то на території Кременчуцького Індустріального парку на 168 гектарах вирощуватимуть сіно.

Потім це сіно продаватимуть і це буде кременчуцька інвестиція…

Позачергова сесія Кременчуцької міської ради з єдиним питанням: як бути з неіснуючими інвестиціями, але існуючою ділянкою землі біля кладовища, площею 168 гектарів, що має назву «Індустріальний парк «Центральний», відбулася сьогодні.

Точок зору з цієї справи – дві.

За першою – краще шукати самих інвесторів, ніж вирощувати сіно й мріяти, що обіцяний Індустріальний парк, про що було сказано в 2012 році, – це 3,5 тисячі майбутніх робочих місць.

Друга точка зору й протилежна – інвестор на цю ділянку колись прийде, просто ще потрібно років 5-10 почекати.

А для того, щоб очікування не було сумним, за цей час можна за рахунок бюджетних коштів зробити для цієї території нові комунікації.

Підвести в чисте поле дорогу, електромережі, газ та воду. Тобто  вкласти в цю справу мільйони гривень, за рахунок чого й купити собі нові й більш дорожчі «Мерседеси» та «Ауді».

Про що слід сказати – саме такий підхід і переміг. «Індустріальному парку «Центральний» у Кременчуці, з яким у нас ніяк не роздупляться,  - бути.

Скільки сюди вкладуть грошей, до тих мільйонів, що вже вклали, – невідомо, але перш за все на цьому далекому від міста полі посіють газонну траву.

Далі, а на цьому пошуки інвестора завершаться, будуть чекати нового закону (його чекають уже 4 роки), який би дав можливість створити у Кременчуці щось зразка вільної економічної зони.

А це вже мільйонні прибутки навіть для безмитної торгівлі ніжками Буша, або американськими стегенцями. Й зрозуміло – ніяких нових робочих місць ніколи не буде.

На цьому рішенні – потрібно чекати й далі закопувати гроші міського бюджету в ці 168 гектарів міської землі - депутати міськради й зупинилися.

Про те, що у Кременчуці будуть тисячі нових робочих місць і 450 мільйонів доларів інвестицій, або про те, що у Кременчуці будуть розвивати електроніку, – на сьогоднішній позачерговій сесії міськради вже ніхто не говорив.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 285 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 393 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 522 0