Новини з 1996 року

Індустріального парку в Кременчуці не буде. Точно

Валерія Макряшина 10 серпня 2018 11:30 1219 0

Депутати вирішили долю парку "Індустріальний". 28 голосами на пленарному засіданні міськради було прийнято рішення про його остаточну ліквідацію.

Тож ніякого мером обіцяного інвестиційно-індустріального парку в Кременчуці з його тисячами нових робочих місць, виробництвом вітряків – не буде. 

Варто зазначити, що розмови навколо землі на Молодіжному точилися вже досить довго. Й увесь цей час мер Віталій Малецький казав, що землю, колись обіцяну кременчуцьким робітникам, потрібно віддати інвесторам. Й називав на це причини. 

"Жоден індустріальний парк в Україні не вистрелив", - сказав Віталій Малецький.

Натомість голова постійної депутатської комісії з бюджетних питань Олександр Плескун заявив, що приймати рішення про ліквідацію парку неправильно, не узгодивши її з депутатською комісією. У нього з'явилися питання до мера щодо кількості коштів, які були витрачені з міського бюджету на індустріальний парк, та скільки таких індустріальних парків "не прижилися" в Україні. 

Деякі депутати заявили, що проект рішення будуть оскаржувати в суді, бо воно виконане з порушеннями. Проти даного проекту виступила й депутатка Оксана Піддубна, яка пригадала мерові його обіцянки про робочі місця та розповіла, як їй відмовляли в доступі до інформації.

"Почалося все з мого депутатського запиту 20 липня 2017 року. Я просила депутатів підтримати мій депутатський запит щодо заслуховування звіту міського голови з приводу обіцяних робочих місць та залучення інвесторів до індустріального парку "Центральний". Мене підтримали лише 9 депутатів. Рік тому ніхто не звітувався, бо депутатам було нецікаво, а міський голова продовжив обіцяти три-чотири тисячі робочих місць, а то й 5 тисяч і залучення інвестицій. Зараз ми чуємо протилежні промови", - заявила Піддубна. 

За словами Оксани Піддубної, далі вона дізналася, що на даній земельній ділянці площею 168 га "пасеться" така собі фірма "Трудовик - 12", засновником якої є однокласник народного депутата Юрія Шаповалова, який співпрацює з його сином.

"Я написала запит на КП "Кременчук-Інвест" і попросила надати мені інформацію про роботу даної фірми. Було це 4 серпня 2017 року. Міський голова у своєму "амплуа брехуна" повідомив, що ніякої фірми немає і що нічого там не відбувається.

Потім я уточнюю свій запит і пишу новий - 15 серпня 2017 року, в якому прошу надати мені договір між КП "Кременчук-Інвест" та фірмою "Трудовик - 12", за яким стоїть Шаповалов і яка досі продовжує "пастися" на 168 гектарах невідомо за яку оплату", - додала депутатка. 

У відповідь Оксана Піддубна отримала інструкцію про якісь трудові обов'язки, без жодної інформації про договір. Далі вона пише новий запит, у якому ще раз просила надати їй вищевказаний договір. 

"І знаєте, що мені відповіли? Мені відповіли, що це комерційна таємниця і її розкриття не входить до повноважень депутата.Тобто бюджетні кошти та землі громади - це, з'ясувалося, комерційна таємниця, до якої доступ є лише в народного депутата Юрія Шаповалова, що завів туди фірму чи то через свого однокласника, чи то через свого сина", - підсумувала Оксана Піддубна. 

Куди тільки не зверталася Оксана Піддубна - й до колег-депутатів, і до поліції, яку просила зафіксувати правопорушення, однак усе марно.

Читайте також: 

Мільйони з бюджету розпиляли по кишенях і до побачення. Мер Малецький і проект "Індустріальний парк"

Щоб лишити Індустріальний парк, треба 40 млн грн. Дешевше віддати під кладовище та в оренду

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись