Новини з 1996 року

«Наш конструктив». Повідомлення про непризначення субсидій кременчужанам надсилатимуть СМС-ками

Олександр Курилов 18 грудня 2015 14:51 976 0

Що краще – повідомляти кременчужанам СМС-ками, що через неправильно записані прізвища у податковій їм відмовлено у субсидіях, чи розносити такі повідомлення про відмови спеціальним кур’єром?

Як бути в цій ситуації, коли 14 відсоткам мешканців Кременчука, що звертаються по субсидії, таку новину слід повідомити?

Це дебати сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі на тему: як краще повідомляти людям – листами чи кур’єром?

Загалом самі дебати, що розгорілися з цього приводу, – цікаві та «конструктивні». Тож якщо надсилати повідомлення про відмову кур’єром, то це дешевше, ніж направляти листи.

Ще дешевше – написати старенькій бабусі СМС-ку. От тільки в цьому випадку потрібно увесь час натискати на кнопки, бо громадянок похилого віку, яким слід направити повідомлення, - багато.

Загалом актуальна тема, коли сьогодні наші чиновники самі оформляють субсидії (людині потрібно лише написати заяву та здати декларацію), після чого громадянам масово відмовляють у наданні допомоги.

Чому відмовляють – відповідь на це питання представникам влади добре відома.

Мова тут, в першу чергу, не стільки у помилках у заявах на отримання субсидій, як у помилках даних місцевих податківців, які ніхто й ніколи не оновлював, та у довідках управляючих компаній.

Що у підсумку, так це таке: людям, яким обіцяли мінімум бюрократії при оформленні субсидій,  потрібно самим обійти всі інстанції, аби уточнити відомості про себе та свою родину.

Чому за таку справу уточнень не можуть взятися у мерії Кременчука, а не чекати, поки у нашому місті кожен шостий заявник залишиться без державної допомоги?

На це питання наші градоначальники, у яких кількість підлеглих є рекордною в Україні, не відповідають.  

 

Теги: Комунальні послугиПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 418 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 542 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1047 0