Новини з 1996 року

Нардеп Шаповалов знає, або Чому ОСББ на вулиці Родимцева живе без газу. Відео

Олександр Курилов 13 червня 2019 13:25 355 0

У Кременчуці – новий конфлікт мешканців житлового будинку з ТОВ «Кременчукгаз». І за цією суперечкою мешканці будинку №3, що на вул. Генерала Родимцева, вже третій день сидять взагалі без газу.

Його людям просто відключили. Натомість громадяни, яких позбавили комунальної послуги, закликають міські ЗМІ,  щоб допомогли  вплинути на ситуацію.

І з цього приводу вже нові партійці з партії «Слуга народу» прийшли до цих людей, щоб з’ясувати, що саме сталося в цьому ОСББ.

«Місцева влада з кременчуцьким міськгазом, як завжди, не діють! Учора активістам надійшов дзвінок від мешканців будинку №3 по вулиці Генерала Родимцева, щоб ми їм допомогли врегулювати конфлікт їхнього будинку з ТОВ «Кременчукгаз». Уже три доби відсутнє газопостачання в їхньому будинку!

Як не дивно, але на сьогоднішній хвилі парламентських виборів до їхнього будинку за ці дні, поки відсутнє газопостачання, як кажуть мешканці, приїжджали люди деяких депутатів. Поговорять, поговорять, і на цьому крапка в їх діях!

Проаналізувавши ситуацію та поспілкувавшись з мешканцями цього будинку, ми дійшли висновку, що городяни сьогодні фактично не знають, як вирішувати цю проблему», - зазначено у зверненні активістів, які з людьми зустрілися, але сказати їм нічого не змогли, бо самі не знають, як вирішити проблему.

Єдине, що додають, - небайдужі громадяни повідомляють, що начебто газопостачання їхнього будинку відключено через витік газу.

Однак чи насправді є такий витік – нікому не відомо.

Далі ж можна багато чого говорити про поганий ТОВ «Кременчукгаз», міськвиконком чи мешканців, однак мова тут про інше.

У дію вступив новий договір про ЖКГ, за який у нас голосував наш нардеп Юрій Шаповалов.

За цим законом у нас буде багато нового – пеня, абонплата. А сьогодні, у відповідності до цього закону, спеціалісти ТОВ «Кременчукгаз» ходять по ОСББ, щоб їх керівники підписали договір про розмежування мереж.

За цим договором, за все, що відбувається в будинку з газовими мережами поза квартирами, має відповідати об’єднання співвласників будинку.

І похід газовиків до жителів будинку №3 на вулиці Генерала Родимцева не поодинокий, бо такі ж вимоги лунають до жителів будинків ОСББ на проспекті Лесі Українки.

Зрозуміло, що з ними можна не погоджуватися й тоді у всіх починаються проблеми. Однак можна й погодитися та платити більше.

Вирішувати ж цю проблему, звісно, повинні самі жителі. А от як вирішувати – це інша справа. Можна звернутися у виконком і почути звідти, що ТОВ «Кременчукгаз» - це монополіст.

Однак найкращим, здається, в цьому випадку був би похід жителів у приймальню нардепа Юрія Шаповалова із запитанням: і що то ви, наш довгожитель-народний депутат, наголосували з газом?

Можливо, нардеп знайде відповідь для людей і вирішить це питання з газопостачальною організацією самотужки.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1297 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1969 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2532 0