Новини з 1996 року

«Нафтогаз» підвищив вартість газу для виробників тепла. Далі всім підвищать ціни на тепло?

Олександр Курилов 27 жовтня 2020 11:17 206 0

У Кременчуці, де тільки місяць тому кременчуцькі чиновники перед виборами зменшили вартість тарифів на тепло та гарячу воду, все повертається на круги своя.

Й це останні новини тарифного життя в Україні, де ми знаємо дві речі.

Перша така – «Кременчукгаз» збільшує більш ніж удвічі тариф на розподіл природного газу, й все це – під мовчання кременчуцьких чиновників, але заперечення адміністрації міської ТЕЦ.

А друга новина – теж стосується вартості газу, але вже не розподілу, а палива, яке використовується для виробництва тепла.

За тим, що повідомляється, - "НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія поставляє газ у рамках спеціальних обов'язків (ПСО).

У жовтні ціна газу складе 5 374,10 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і транспортування), що на 24,4% більше, ніж у вересні (4 318,99 грн)".

Далі ж слід сказати, що це рішення, яке прийнято заднім числом, при тому, що вже у жовтні постачальники тепла  та гарячої води зменшили  вартість своїх послуг.

Останнє, про що слід додати, – кременчуцькі постачальники тепла та гарячої води ще ніяк не відреагували на повідомлення щодо збільшення для них вартості газу. Однак зрозуміло, що реакція буде, й перше, з чого все почнеться, - збільшення вартості комунальних послуг для населення. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 444 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 569 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1069 0