Новини з 1996 року

Ініціатива! Мер Малецький по відео дивитиметься на реакцію жителів, які по півгодини чекають маршрутку

Олександр Курилов 21 листопад 2017 12:51 783 0

Кременчуцька міська влада виходить на новий рівень вирішення проблем із перевезеннями пасажирів, які по двадцять-тридцять хвилин стоять на зупинках в очікуванні "маршруток".

Новий рівень – це коли всіх громадян, які з цього приводу висловлюватимуть нарікання, записуватимуть на відео.

Про те, що в нашому місті - зміни в очікуванні транспорту, й тепер, у випадку довгої відсутності транспорту вже організатору перевезень (а ним є наш міський голова Віталій Малецький) можна показати некультурний жест на відео, натякнули в міській поліції.

Розповідав про нові відеокамери на зупинках начальник міського відділу поліції Віталій Ботвина. І з того, що розповів, вийшло наступне.

Отже, в місті є радіофіковані зупинки громадського транспорту, які зробили підприємці, на зразок нашого першого віце-мера Пелипенка, що заробляють на рекламних оголошеннях.

Приклад такої громадської зупинки – поруч із Центральним ринком. Під навісом цієї зупинки влаштовано гучномовець, з якого пасажир може дізнатися дві речі. Перша - «новини»: як наш міський голова Віталій Малецький не їсть і не спить, а тільки дбає про жителів Кременчука. А друге – це реклама майонезу.

Нові зміни, про які розповів новий начальник міської поліції, якраз саме цього і стосуються. Бо далі, й таке рішення вже прийнято, на цих же зупинках, під самий дах навісів також буде встановлено відеокамери, які записуватимуть все на відео. А вже за записаними кадрами можна буде зрозуміти, які саме пенсіонери і з якими сумками їздять і годину пік у нашому громадському транспорті, який, однак, ще слід дочекатися.

Керівник міського відділу поліції оцінює такий прогрес позитивно. «Програма плюс» із такою позитивною оцінкою погоджується. І ось чому.

Зрозуміло, що ніякі зловмисники під ці відеокамери не потраплять, бо зупинка транспорту – це не генделик, не ломбард і не пивбар. Однак, таке відео дасть можливість у випадку відсутності транспорту повідомити про це нашому градоначальнику. Для цього просто треба взяти аркуш паперу й написати на ньому олівцем запитання : «Мер, де наш транспорт?» і підійти з аркушем ближче до телекамери.

Можливо, такий рецепт боротьби за нормальні перевезення хоч на початку, але спрацює.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 155 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 559 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1299 0