Новини з 1996 року

Імпічмент йде. У сесії перерва до 14-00. У активістів – розчарування мером і депутатами. Повне

Олександр Курилов 12 жовтня 2017 13:42 387 0

Сьогоднішня сесія Кременчуцької міської ради продовжить свою діяльність з 14-00, після перерви, яку оголосили дві години тому.

Таку двогодинну перерву міський голова Кременчука Віталій Малецький оголосив одразу після непідтриманого депутатами міськради рішення, яким мали скасувати тарифи на тепло та гарячу воду.

Цікаво, що мер оголосив перерву одразу й без традиційного показу, хто саме з депутатів міськради не став голосувати за скасування тарифів.

Натомість Віталій Малецький хутко втік після першої частини депутатського засідання. Чому втік? Бо вже розлючені громадяни почали поступово оточувати нашого градоначальника.

Про що слід додати – скасування тарифів, яке пропонувалося депутатам, було головним у порядку денному їхнього засідання.

Далі ж усе піде простіше. Але простіше тільки в нього. А щодо кременчужан, які пішли від депутатів піймавши облизня, то думок було дві.

За першою – знову повертатися в сесійну залу й довести справу до кінця. Однак застереження з цього приводу – у міськвиконкомі повний двір представників окремого батальйону внутрішніх військ, і почнеться велика бійня, спровокована Віталієм Малецьким.

Тож інший вихід, до якого схиляються, – проти міського голови Віталія Малецького, який так нечесно вчинив з кременчужанами, будуть збиратися підписи з вимогою його відставки.

А поки це питання розглядатимуть, тарифи на тепло підвищать знову. І станеться це наступного місяця вже на вимогу ПАТ "Полтаваобленерго" та ТЕЦ ПАТ "КВБЗ".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись