Новини з 1996 року

Їмо хліб і заощаджуємо - вибори закінчилися. КП "Теплоенерго" планує підвищити тарифи для кременчужан

Валерія Макряшина 27 листопад 2020 13:10 662 0

Естафету з підвищення тарифів для кременчужан прийняло комунальне підприємство "Теплоенерго", яке обслуговує жителів Крюкова та частини центру. Підприємство взагалі не здивувало, оприлюднивши наміри підвищити тарифи на тепло і гарячу воду для містян.

І причин у них на це, як завжди, вагон і маленький візок, хоча ні, не маленький, а суттєвий і важливий (ну не для нас, а для них). На тлі всього цього КП "Теплоенерго" зробило відповідне оголошення на своєму офіційному сайті. 

Там спочатку нагадали, що тарифи на виробництво теплової енергії КП "Теплоенерго" на період з 1 жовтня 2020 до 30 вересня 2021 затверджені рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 14 серпня 2020 (№ 1141).

Серед причин коригування тарифів на тепло та гарячу воду в бік збільшення підприємство вказало цілком традиційні — подорожчав газ для виробників теплової енергії, змінилися ціни на паливо, що призвело до коригування вартості теплової енергії, яку купують у ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", у бік збільшення тарифу.

За розрахунками КП "Теплоенерго", рівень економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води є таким.

 


Вартість тепла для абонентів "Теплоенерго" (населення) хочуть збільшити на 14,9%, відповідно з 1479,82 грн (без ПДВ) ціна за одну гігакалорію підніметься до 1700,37 гривень (без ПДВ).

 Гаряча вода, вартість якої нині в Кременчуці - 81,90 грн за 1 куб. м, подорожчає на 13,1%. Вартість одного кубічного метра після "коригування тарифу" складатиме вже 92,64 грн (без ПДВ).


 

Тож варто розуміти, що тариф на тепло і гарячу воду таки підвищиться для всіх мешканців Кременчука, а не тільки для жителів нагірної частини міста та Молодіжного (яких обслуговує Кременчуцька ТЕЦ).

І також варто згадати той цирк, який відбувався з фіктивним по суті зниженням тарифів на ці послуги напередодні місцевих виборів.

Наостанок зазначимо, що в разі прийняття таких тарифів Кременчук можна буде поставити на одну сходинку з містами, де найвищі і водночас вбивчі ціни на комунальні послуги.

 

Читайте також: Чекали нового життя? Буде, але з "вбивчими" тарифами. Холодна вода для кременчужан подорожчає

Вибори пройшли - тарифи почали рости. Гаряча вода і тепло для деяких кременчужан подорожчає

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 995 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1994 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2611 0