Новини з 1996 року

Мер Малецький й віце-мер Кравченко, як кременчуцьке газове нещастя. ДАБК та скарги наших мешканців

Олександр Курилов 04 квітня 2018 16:27 640 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, принаймні до чергових виборів у міську раду, на яких він ризикує пролетіти, вже не дозволятиме будівництво газових заправок поруч із зупинками громадського транспорту.

Також він не дозволятиме, аби його горе-заступник з питань будівництва, чиє прізвище Дмитро Кравченко, лобіював появу таких газових заправок, як це було у кварталі №278 і з чим з усіх сил боролися мешканці району.

Це відома суперечка навколо газової заправки в цьому районі, яку будували поруч і з зупинкою транспорту, і з багатоповерхівками.

І мешканці міста просили мера Малецького дотримуватися закону та не будувати всім на горе, а у відповідь віце-мер Дмитро Кравченко говорив, що в Італії він і не таке бачив.

Невідомо, чи справді заступник міського голови Кременчука десь щось бачив, але сьогодні, 4 квітня, урядовий портал оприлюднив нове повідомлення з  приводу появи газової заправки у кварталі №278 Кременчука й скарг мешканців з цього приводу.

Саме ж повідомлення – таке.

«Харківський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області щодо накладення штрафу на ТОВ «ІТ ІНВЕСТ» на суму 1 515,6 тис. грн за незаконну забудову. 

Позаплановою перевіркою встановлено, що в місті Кременчуці відбувається будівництво автозаправного пункту АГЗП без дозвільної документації та на земельній ділянці, яка не відведена для цієї забудови.

За результатами посадовою особою департаменту винесено постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності та видано припис про зупинення будівельних робіт.

Правопорушник звернувся з позовом до Полтавського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправними та скасувати постанову й припис, який судом задоволено.

Втім Департамент подав апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції та постанову Полтавського окружного адміністративного суду скасовано».

Далі ж залишається згадати, як сам міський голова Віталій Малецький та його заступники відстоювали це будівництво, що визнано незаконним.

Було б непогано, якби ці керівні кременчуцькі «батьки» зустрілися з мешканцями цього кварталу та попросили б у людей вибачення за свої далеко не нормальні дії.

Втім це тільки мрії, які ніколи, знаючи нашого мера та його вісьмох заступників, ніколи не здійсняться.

Бо в них  нині нова цяцька – наші градоначальники зайняті будівництвом на тротуарі магазинів уже на вулиці Небесної Сотні, які видають за зупинку громадського транспорту.

І погано, що представники державної будівельної інспекції Полтавщини до цього самобуду ще не дійшли.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись