Новини з 1996 року

«МЕНТ» І «ТАНЦОР». КРЕМЕНЧУЦЬКІ КІБОРГИ МИКОЛА ВАШУРА ТА СЕРГІЙ КОСИХ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ НА ДЕМБЕЛЬ

Олександр Курилов 14 вересня 2015 10:05 864 0

Відомі мешканці нашого міста, чиї фото за ініціативи мешканців було розміщено на великих біг-бордах, захисники Донецького аеропорту Сергій Косих та Микола Вашура, які рік воювали на Сході, повернулися додому з армії.

Повернулися надовго, але принаймні один з них – Микола Вашура міркує про те, аби знову піти в Збройні Сили. Цього разу на контракт.

Повернулися позавчора, тепер відпочиваємо, зазначив боєць з позивним «Мент». Його товариш – Сергій, позивний якого «Танцор», ще не вирішив, що слід робити.

«Що запам’яталося – на це запитання відповісти важко. Але, мабуть, усе-таки захист Донецького аеропорту, де ми були, – це в пам’яті залишилося найбільше. Інші позиції, в Опитному, де теж захищали Україну, теж запам’яталися, але не так. В аеропорту було найбільш спекотно», - зазначив Микола Вашура.

Сьогодні обидва, «Мент» і Танцор», звикають до мирного життя. Зокрема, «Мент» на прохання сина робить фото у формі для школи, бо там просять фотографію захисника Миколи Вашури.

Потрібно їхати назад – вчити молодих. Ось тільки ми демобілізувалися, як там підірвалися на міні наші солдати», - так пояснює своє бажання повернутися на Схід Микола.  

Теги: КіборгиДонецький аеропортПідтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись