Новини з 1996 року

«МАЗ ПРОТИ КРАЗУ». КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ АВТОЗАВОД ПІДЕ В БЕЗВІСТЬ УСЛІД ЗА БАНКОМ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

Олександр Курилов 24 вересня 2015 09:45 3333 0

Кременчуцьке ПАТ «АвтоКрАЗ», яке належить компанії «Ферекспо», попереду не очікує нічого хорошого, окрім зупинки виробництва й звільнення працівників, що залишилися.

Натомість сам Кременчук очікує новий ріст безробіття і все, що за ним іде, – зростання рівня злочинності, бідності, борги за комуналку…

Про те, що так буде, повідомляють  Українські інформаційні агентства. Зрозуміло, що ніхто прямо не висловлюється, що кременчуцький автозавод – уже все – «до побачення», але повідомлення, що замовлень від держави на випуск авто у Кременчуці поменшає, якщо вони взагалі не зникнуть, оптимізму не додають.

Зміст поганої новини для нас  – у сусідніх Черкасах, на базі потужностей складального виробництва заводу «Богдан» розпочнеться випуск білоруських військових вантажівок  - МАЗ-5316 (4?4), МАЗ-5317 (6?6) і тягачів МАЗ-6425 (6...6), повідомляє autoconsulting.com.ua,

Інше, про що говориться, – ці вантажівки поставлятимуться до Національної Гвардії, тобто це те, що раніше робили кременчужани.

Окремо також говориться, що такі МАЗи вже з маркою «Богдан» поставлятимуться також Збройним Силам України, що теж є виробничою ділянкою кременчуцького автозаводу.

Про що варто додати – зрозуміло, що за тиждень нове виробництво у Черкасах не відкриють, але за два місяці – так.

І як у такому випадку бути кременчуцькому автозаводу, у якого з-під носа забирають військові замовлення, на яких наші автобудівники живуть? На це запитання відповіді немає.

Так само немає жодної реакції міської чи Полтавської обласної влади чи нашого нардепа Шаповалова, або нардепа Жеваго,   де мали б першими заявити, що у Кременчуці військові й невійськові автомобілі можна виготовляти буквально з нуля, й переводити виробництво військових авто у Черкаси та робити з Кременчука депресивне місто, м’яко кажучи, нерозумно.

Втім таких голосів не чути, а це означає лише одне – мешканцям нашого міста слід готуватися до гірших часів. Хоча куди ще гірше?

P.S. Репортер навмисно не вказує, кому належить корпорація «Богдан», ( це й так всі знають) але так чинити з Кременчуком – несправедливо. Зрозуміло, що мова йде про гроші й битву бізнесу, один з яких свій, інший ні, але при чому в цій війні кременчужани?

Теги: Економіка КременчукаПолітика КременчукаПолітика

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 990 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1833 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 849 0