Новини з 1996 року

«Маразм крепчает». ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ РОЗДІЛИЛИ КРЕМЕНЧУЖАН-УЧАСНИКІВ АТО НА СВОЇХ ТА ЧУЖИХ

Олександр Курилов 26 серпня 2015 12:10 940 0

Депутати Кременчуцької міської ради  своїм рішенням на сесії міськради сьогодні відмовили у виділенні трьох радіостанцій «Моторола» вартістю 59 тисяч гривень для полку "Дніпро 1".

Рішення – не давати ці радіостанції, які куплені за рахунок міського бюджету, полку, в якому служать мешканці Кременчука, прийнято більшістю голосів.

Чому кременчужан ділять на своїх та чужих, під час обговорення питання розповіли.

«Я, звісно, поважаю полк «Дніпро 1», але у нас, у місті, є батальйон Національної Гвардії, є ракетники. Натомість «Дніпро 1» сьогодні не бере участі в бойових діях, вони залишили передові позиції», - так аргументував загальну відмову депутат міської ради Дмитро Кравченко. Інше, про що розповів представник міськради, – радіостанції слід перерозподілити.

«Оскільки радіостанції вже закуплені, то є пропозиція передати їх  нашому батальйону Нацгвардії», - зазначив Дмитро Кравченко.

Про те, що в цій справі – оборони від терористів - не може бути ваших та наших і про те, що в полку «Дніпро 1» є кременчужани-бійці, причому вони відомі, – депутат від «Фронту змін» не говорив.

Слід сказати, що розумні думки в цій справі теж лунали. «Не можна за рахунок одних кременчужан  обмежувати інших з цими радіостанціями», - волонтер Сергій Полюхович у своєму виступі намагався довести, що депутати в своїй боротьбі проти «Дніпра 1» - неправі.

Втім виступ волонтера нічим не завершився й це можна було передбачити з самого початку.

У підсумку – кременчужани, які служать на передовій у полку  «Дніпро 1», ніякої допомоги від свого міста не отримають. Кому саме ці радіостанції передадуть – затверджуватимуть уже через комісію.

Про що слід додати – загалом такого явища, коли депутати міськради ділять кременчужан-учасників АТО на своїх і чужих, у нашому місті ще не було.

О.Курилов

Теги: Дніпро 1

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1389 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2380 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3003 0